Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Stalowej Woli gra już od soboty. Sprawdź, co się dzieje

Dodano: 12 stycznia 2013, 10:41 Autor:

Imprezy towarzyszące Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy w Stalowej Woli rozpoczynają się już dzisiaj, w piątek 11 stycznia. Największym wydarzeniem muzycznym będzie koncert zespołu Koniec Świata w klubie Labirynt. Grupa należy do ulubieńców miłośników punka reggae i ska. Ciekawie zapowiada się też piknik służb ratowniczych.

Państwowa Szkoła Muzyczna zaprasza w piątek o godzinie 17 miłośników muzyki klasycznej na koncert w wykonaniu swoich uczniów.

Godzinę później w Labiryncie rozpocznie się „Czad Orkiestra”, Obok wspomnianego Końca Świata wystąpi stalowowolski artysta Mieszko Soul Progress. Bilety na koncert kosztują 20 złotych.

O godzinie 21 w klubie Alternatywy zacznie się „Hip-hop Orkiestra”. Wystąpią: Kru Gang (tancerze break dance), Ślepy PŁW, KGJ, BPM, NSH oraz Z.B.U.K.U. Imprezę oraz after party poprowadzi Dj Juvson. Wstęp kosztuje 10 złotych.

Trzy orkiestrowe wydarzenia czekają stalowowolan w sobotę, 12 stycznia. O godzinie 16 zespoły artystyczne Spółdzielczego Domu Kultury wystąpią w nim w koncercie kolęd. O godzinie 20 w klubie Labirynt odbędzie się koncert muzyki elektronicznej. Zagrają DRM, Rafael Sane, Yogi, Bonus, Dan Insane oraz White Moon. Bilety kosztują pięć złotych. Również o godzinie 20, w pubie Omega zagra Blues Orkiestra. Wstęp jest darmowy.

W niedzielę, 13 stycznia, o godzinie 10 w hali tenisowej przy ulicy Wyszyńskiego 1 odbędzie się turniej par deblowych. Na godzinę 12.30 planowana jest „Parada pojazdów wszelakich ulicami Stalowej Woli”.

Nowością tegorocznej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie Stalowowolski Piknik Charytatywny Służb Ratowniczych „Rescue – Camp 2013”. Odbędzie się o godzinie 13.13 na terenie placu zabaw i boisk sportowych obok Spółdzielczego Domu Kultury. W programie są: nauka pierwszej pomocy, rejestracja w bazie danych dawców szpiku, pokazy służb ratowniczych oraz Związku Strzeleckiego Strzelec. Zaprezentowane zostaną bojowe wozy straży pożarnej, łodzie, karetki, radiowozy, motocykle, quady, wozy wojskowe i sprzęt militarny Huty Stalowa Wola.

Ostatnią imprezą orkiestrową będzie dyskoteka w klubie Planeta o godzinie 21.

Czytaj więcej o:
  • stalowa wola
  • wośp
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
  • Sprawdź gdzie otrzymasz najtańszy kredyt!​

alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Najpopularniejsze

Kto najskuteczniejszym radnym Rady Powiatu Stalowowolskiego?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 84.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 015-823-26-02

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 42106419

Napisz na Skype: interwencje

Serwisy powiatowe

Serwisy społecznościowe

echodnia.eu jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.echodnia.eu jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.