Świętokrzyskie | Radomskie | Podkarpackie
Jesteś tu: Strona główna STUDNIÓWKI Studniówki 2015 Artykuł

Udana studniówka w "Piłsudskim" w Kielcach. Maturzyści szaleli do białego rana (video, zdjęcia)

Dodano: 12 stycznia 2013, 12:45 Autor:

W piątek na swoim balu bawili się w hotelu "Łysogóry" maturzyści z VIII Liceum Ogólnokształcącego imienia Józefa Piłsudskiego w Kielcach. Wśród dziewczyn królowały ciemne, krótkie kreacje.
Udana studniówka w "Piłsudskim" w Kielcach. Maturzyści szaleli do białego rana (video, zdjęcia)

(fot. Dawid Łukasik)

Ciemne, piękne kreacje u dziewcząt dominowały na piątkowej studniówce VII Liceum Ogólnokształcącego imienia Józefa Piłsudskiego i Technikum numer 8 w Kielcach, która odbyła się w hotelu Łysogóry. Zabawa udała się w całości – humory bawiących się dopisywały, muzyka grana była przez DJ-a i zespół.

Studniówkę maturzystów VII kieleckiego LO punktualnie o godzinie 20 w piątek zainaugurował polonez. Ze względu na dużą liczbę uczestników – w sumie bawiło się około 460 osób – odbył się on aż w czterech turach. Dyrektor Iwona Kijewska życzyła wszystkim dobrej zabawy, chwilę później uczniowie składali nauczycielom podziękowania. Słowa wdzięczności tegoroczni maturzyści skierowali przede wszystkim ku swoim wychowawcom – za włożony ogromny wysiłek i trud podczas przekazywania wiedzy.

Później była tradycyjna lampka szampana, a po niej wiązanka tańców towarzyskich. Po tym studniówkowe szaleństwo rozpoczęło się na dobre i królowało do białego rana.Mało kto piątkowej nocy siedział podczas balu przy stole. DJ wraz zespołem obsługującym studniówkę spisali się idealnie, bo świetnie trafili w gusta muzyczne gości. Z głośników płynęły dźwięki największych hitów nie tylko ostatnich miesięcy, ale także ponadczasowe kawałki z lat 70. czy 80. Nie mogło oczywiście zabraknąć nieco lżejszych przebojów, między innymi „Ona tańczy dla mnie” grupy Weekend czy „Jesteś szalona” zespołu Boys.

Młodzież szalała – ale kontrolowanie – na parkiecie, suknie wirowały w tańcach jak szalone.

- Na studniówce dominowały ciemne kreacje u dziewcząt. Można powiedzieć, że „mała czarna” wraca do łask, bo na balu dało się zaobserwować więcej krótszych sukni – stwierdziła dyrektor VII LO i Technikum numer 8 w Kielcach Iwona Kijewska, która dodała, że impreza udała się w całości. – Humory wszystkich uczestników dopisywały, uśmiechy na twarzach można było zobaczyć u każdego, sala do tańczenia była niemal cały czas zapełniona. Podsumowując, bardzo udana studniówka. A skoro tak, to podobnie będzie z maturą – uważa pani dyrektor.

Czytaj więcej o:
  • kielce
  • studniówka w piłsudskim
  • studniówka w VIII lo w kielcach
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Prezentacja szkół

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press sp. z o.o. 2001-2015