Serwis jest częścią portalu echodnia.eu

Twoje miasto

Jedzenie i zabawa » Jedzenie i zabawa

Tylko u nas. Magda Gessler przeprowadziła w Kielcach kuchenną rewolucję. Zobacz jak zmieniła się znana restauracja! (zdjęcia)

Dodano: 28 stycznia 2013, 16:32

Czytaj więcej o:
  • american home
  • kielce
  • magda gessler
  • ulica sienkiewicza

Ciekawe dania, oryginalny wystrój wnętrza i odmieniona nazwa – Magda Gessler przeprowadziła w Kielcach kuchenną rewolucję. Już nie ma na ulicy Sienkiewicza restauracji Voo Doo, jest American Home, która zaprasza na oryginalne przysmaki kuchni amerykańskiej. Odmieniony lokal otwiera się we wtorek 29 stycznia wieczorem po kuchennej rewolucji przeprowadzonej przez restauratorkę Magdę Gessler. W menu zostają nieco zmienione dania, które maja oddanych wielbicieli. Nie brakuje też nowych propozycji.


Magda Gessler szalała w Kielcach. Gdzie była? Co sądzi o naszych lokalach? - czytaj więcej

 1 / 9Następne »

"Kuchenne rewolucje" w Kielcach

fot. Dawid Łukasik

Wystrój lokalu po zmianach nawiązuje do wyglądu amerykańskiego domu z lat 50. poprzedniego wieku. Wnętrze, do tej pory w kolorach intensywnej czerwieni, zieleni i brązu, jest teraz jasne, w pastelowych odcieniach z elementami różu. Ściany zdobią róże, a kominek udekorowany jest ramkami z fotografiami. Na jednej ze ścian jest fototapeta z wizerunkiem kuchni, na której restauratorka własnoręcznie domalowywała głębię. Potrawy będą serwować kelnerki wystylizowane na Marylin Monroe, w różowych fartuszkach i szpilkach, z ustami pomalowanymi na czerwono.

 1 / 9Następne »

Zobacz inne artykuły

Polecane

katalog najlepszych lokali

Zobacz na głównej

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press sp. z o.o. 2001-2015