Poznaj finalistki wyborów Miss Polonia Regionu Jędrzejów Włoszczowa (zdjęcia)

Dodano: 1 marca 2013, 2:45 Autor:

Dziesięć dziewcząt zostało zakwalifikowanych do jubileuszowego, dziesiątego finału konkursu Miss Polonia Regionu Jędrzejów Włoszczowa 2013.W gronie finalistek znalazły się: 19-letnia Sabina Bielecka z Jędrzejowa, 20-letnia Urszula Konik z Wygnanowa (gmina Małogoszcz), 19-letnia Aleksandra Legut z Małogoszcza, 19-letnia Justyna Skrobot z Małogoszcza, 18-letnia Julia Stępień z Małogoszcza, 18-letnia Magdalena Stolarz z Leśnicy (gmina Małogoszcz), 19-letnia Paulina Włodarczyk z Lasochowa (gmina Małogoszcz), 21-letnia Paola Zawisza z Włoszczowy, 21-letnia Monika Bomba z Łachowa (gmina Włoszczowa) i 20-letnia Ilona Pluta z miejscowości Skąpe (gmina Słupia Konecka).


Eliminacje odbyły się w sobotę, 23 lutego w małogoskim Domu Kultury. Zgłosiło się 10 kandydatek. Casting prowadziła Aneta Czaban – redaktor naczelna Radia Fama. Dziewczyny zaprezentowały się przed jury w sukienkach wizytowych, spacerowały po wybiegu w strojach kąpielowych oraz tańczyły w strojach sportowych przy utworach grupy Weekend "Ona tańczy dla mnie” i Modern Talking "You're my heart”.


Kandydatki oceniała sześcioosobowa komisja konkursowa, którą tworzyli przedstawiciele mediów, Domu Kultury w Małogoszczu oraz pochodząca z Małogoszcza Katarzyna Lasek, Miss Polonia Ziemi Świętokrzyskiej 2012. Jury zdecydowało, żeby do finału dopuścić wszystkie kandydatki – 10 kandydatek na 10-lecie konkursu.


Wielki, jubileuszowy finał wyborów Miss Polonia Regionu Jędrzejów Włoszczowa odbędzie się w niedzielę 17 marca o godzinie 17 w małogoskim Domu Kultury. Na razie dziewczyny czekają dwa tygodnie intensywnych ćwiczeń po okiem choreograf Edyty Piotrowskiej. Zajęcia będą się odbywać w weekendy. Koordynatorem wyborów Miss Regionu w Małogoszczu jest Zuzanna Gajek.


Właścicielem licencji uprawniającej do organizacji konkursu piękności jest "Echo Dnia”.

 1 / 10Następne »

Sabina Bielecka

Sabina Bielecka

Ma 19 lat, jest uczennicą trzeciej klasy Liceum Ogólnokształcącego imienia Mikołaja Reja w Jędrzejowie. Uwielbia tańczyć. Pięć lat należała do zespołu tanecznego Extremum działającego przy Centrum Kultury w Jędrzejowie. Zamierza studiować na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, a potem pracować w policji.

 1 / 10Następne »

Czytaj więcej o:
  • jędrzejów
  • miss polonia
Zobacz inne artykuły
  • Sefako mocno walczy z kryzysem
    Marszałek Adam Jarubas gościł w Sędziszowie. Zapoznał się z sytuacją w Fabryce Kotłów, a także z planami rozwoju i rewitalizacji miasta

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Najpopularniejsze

Czy jędrzejowski rynek po rewitalizacji powinien być zamknięty dla samochodów?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 50.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0-801-164-279

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 42106419

Napisz na Skype: interwencje

Serwisy społecznościowe

echodnia.eu jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.echodnia.eu jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.