Cyrk Arena w Tarnobrzegu. Rozdajemy bilety dla naszych Czytelników!

Dodano: 12 marca 2013, 7:00

W środę, 13 marca do Tarnobrzega zawita jeden z najbardziej popularnych polskich cyrków - Cyrk Arena, który zaprezentuje swój nowy program. Pośród wielu atrakcji widzowie będą mogli zobaczyć wielbłądziego noworodka!
Cyrk Arena w Tarnobrzegu. Rozdajemy bilety dla naszych Czytelników!

(fot. www.cyrk-arena.com/)

W czasie spektaklu publiczność będzie mogła podziwiać miedzy innymi akrobacje napowietrzne w wykonaniu Julii Szakirovej z Ukrainy, numer stójkarski zaprezentuje Artur (Polska) a ze swoją cyrkową farmą zapozna uczestników zabawy Kasia Krzewska. Bardzo atrakcyjnie zapowiada się również pokaz Wioletty i Jana Szeibe (Polska), którzy przedstawią program wirujące talerze oraz pokaz piesków.

Podczas występu w Tarnobrzegu cyrkowcy zaprezentują również tresowane zwierzęta (kozy, psy, zebry, wielbłądy, kuce, konie, lamy, osły), Daria Lincova wystąpi na trapezie kołowym a Mirosław Złotorowicz zaprezentuje się w balansie ze szkłem. A skoro cyrk, to nie może zabraknąć klaunów - publiczność rozśmieszać będzie znakomity Szasza Sorokin z Rosji.

Jedną z wielu atrakcji niezwykle rzadko spotykanych w cyrkach będzie wielbłądzi noworodek – zwierze przyszło na świat w cyrkowej stajni 1 marca.

Podczas przerwy w spektaklu będzie możliwość zakupu cyrkowych świecidełek, nosków clowna, balonów, napojów i słodkości. Najmłodszych widzów właściciele cyrku zapraszają na przejażdżki na kucykach, oraz wielbłądach - można sobie przy okazji zrobić pamiątkowe zdjęcie.

Cyrkowy namiot zostanie rozbity na placu obok stacji paliw Shell, u zbiegu ulic Wyszyńskiego i Sikorskiego. Początek występu w środę 13 marca o godzinie 17.00.

Bilety na sektor kosztują 20 złotych (dzieci i młodzież do lat 17), 60 złotych (osoba dorosła plus dwoje dzieci do lat 10 bezpłatnie) i 110 złotych (bilet rodzinny - dwoje dorosłych plus dwoje dzieci). Za miejsce w loży trzeba zapłacić 30 złotych (dzieci i młodzież do lat 17) lub 70 złotych (dorośli).

Uwaga! Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy niespodziankę. Pierwsze trzy osoby, które we wtorek, 12 marca 2013 punktualnie o godzinie 11 zadzwonią do naszej redakcji w Tarnobrzegu, telefon 15-819-34-73, otrzymają bezpłatne bilety wstępu na środowy występ Cyrku Arena.

/ram/

Czytaj więcej o:
  • cyrk arena
  • tarnobrzeg
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Najpopularniejsze

Czy potrzebna jest straż miejska w Nowej Dębie?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 223.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 015-823-26-02

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 42106419

Napisz na Skype: interwencje

Serwisy powiatowe

Serwisy społecznościowe

echodnia.eu jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.echodnia.eu jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.