Nagrodzili za działania dla potrzebujących wsparcia. Piotr Popiel został laureatem nagrody „Lider Aktywności Obywatelskiej”

Dodano: 14 marca 2013, 21:24 Autor:

Za to, że „w swoich działaniach stale udowadnia, że praca dla innych pozbawiona jest wszelkich granic możliwości i barier” Piotr Popiel został laureatem nagrody „Lider Aktywności Obywatelskiej”. Wśród wyróżnionych między innymi gmina Bieliny.

W czwartek w hotelu Best Western w Kielcach odbyła się gala konkursu „Lider Aktywności Obywatelskiej” zorganizowanego przez Świętokrzyskie Centrum Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej oraz województwo świętokrzyskie.

Główną nagrodę zdobył Piotr Popiel, prezes Stowarzyszenia Spektrum Możliwości z Miedzianej Góry. W uzasadnieniu napisano, iż „dzięki swojemu zaangażowaniu w ideę mądrej pomocy zintegrował wiele osób, wolontariuszy, rodzin w potrzebie i darczyńców”. – Jestem zaszczycony, że znalazłem się w tym gronie – powiedział Piotr Popiel.

Wyróżnienie otrzymali Jerzy Sobierajski, Fundacja Aktywizacji i Rozwoju Młodzieży oraz Sławomir Kopacz, wójt gminy Bieliny, a także… gmina Bieliny. Wyróżnienia specjalne przyznano Janowi Krawczykowi, Gabrysi Zdanowskiej oraz Renacie Długosz, Wiesławie Herbergier i Małgorzacie Ogłozie-Fisiak z Zespołu Szkół Ogólnokształcących numer 26 w Kielcach.

Czytaj więcej o:
  • lider aktywności obywatelskiej
  • piotr popiel
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Najpopularniejsze

Na kogo zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 411.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0-801-164-279

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 42106419

Napisz na Skype: interwencje

Serwisy społecznościowe

echodnia.eu jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.echodnia.eu jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.