Twoje miasto

Jesteś tu: Strona główna Zdrowie i uroda Uroda Artykuł

Wiosenne budzenie zmysłów.Nagie ciała i nowe zabiegi w SPA Odyssey

Dodano: 22 marca 2013, 18:00 Autor:

21 marca w Hotelu Odyssey w Dąbrowie odbył się wernisaż sztuki, który był okazją do prezentacji nowych marek kosmetyków i całej gamy zabiegów właśnie wprowadzonych do oferty świętokrzyskiego SPA.

Skąd pomysł na taką właśnie tematykę wystawy, pytamy właściciela Piotra Syskę: - Pracujemy z całym zespołem SPA nad upiększaniem i utrzymaniem w dobrej kondycji ciał naszych klientów, postanowiłem zatem zaprezentować piękno ludzkiego ciała widziane okiem artysty. Fakt, że akt jest wyłącznie kobiecy, chyba świadczy o tym, iż same kobiety, autorki prac, więcej piękna znajdują właśnie w kobietach i z tym typowo męskim stanowiskiem ja również się zgadzam.

Goście Hotelu Odyssey dowiedzieli się, że menu zabiegowe uzupełnione o nowe marki, jest rzeczywiście imponujące. Włoska firma kosmetyczna Bioline, szwajcarska Selvert oraz francuska aromaterapeutyczna marka Decleor to nowe propozycje dla kobiet i mężczyzn. Kosmetyki oparte są na naturalnych składnikach, ale również wiążą się z najnowszymi osiągnięciami kosmetologii jak : nanostruktury, roślinne komórki macierzyste i makro kompleksy. Wśród zabiegów kosmetycznych Bioline, każdy może znaleźć rozwiązanie dla zaspokojenia potrzeb swojej skóry twarzy i ciała.

- Każda z marek posiada propozycje kosmetyków do pielęgnacji domowej, które są kontynuacją profesjonalnie wykonanych zabiegów. Kremy, maseczki, toniki można już zakupić w hotelowym SPA - wyjaśniały panie kosmetoliog z Odyssey Spa.
Prezentacja zainteresowała wiele osób z różnych środowisk kieleckich i była również okazją do skosztowania potraw nowego menu restauracji i degustacji regionalnych i argentyńskich win.

Czytaj więcej o:
  • dąbrowa
  • kielce
  • odyssey
  • spa
  • wernisaż
  • zabiegi
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Brak ankiety.

Informacje z Twojego powiatu

Natura

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press sp. z o.o. 2001-2015