Serwis jest częścią portalu portal regionalny

Sport Świetokrzyskie » Sport -Transmisja live

dodano: 3 kwietnia 2013, 16:27

tagi:galatasaray stambułmecz na żywona żyworeal galatasaray livereal galatasaray live na żyworeal galatasaray live onlinereal galatasaray live streamreal galatasaray live w interneciereal madryttransmisja tv

Real Madryt - Galatasaray Stambuł. Mecz na żywo w Internecie

PAP

Real Madryt - Galatasaray Stambuł - mecz na żywo na kanale npremium dostępnym dla abonentów nc+. Spotkanie na żywo w Internecie dostępne na popularnych portalach oferujących linki do transmisji Internetowych.

Real Madryt - Galatasaray Stambuł. Mecz na żywo w Internecie

Real Madryt - Galatasaray Stambuł. Mecz na żywo w Internecie

W środę przed trudnym zadaniem stanie Galatasaray Stambuł, który w Madrycie spotka się z Realem. Zdecydowanym faworytem jest zespół gospodarzy, ale jeśli gościom uda się wywieźć z Hiszpanii korzystny rezultat, to tydzień później na swoim "gorącym" stadionie mogą pokusić się o niespodziankę.

Trener Realu Jose Mourinho będzie miał okazję spotkać się ze swoimi byłymi podopiecznymi, pozyskanymi przed sezonem przez Galatasaray Didierem Drogbą (prowadził go w Chelsea) i Wesleyem Sneijderem (pracowali razem w Interze Mediolan).

Real Madryt - Galatasaray Stambuł online livestram

Mecz Real Madryt - Galatasaray Stambuł będzie można zobaczyć na kanale npremium w telewizji satelitarnej nc+. Linki do transmisji znajdują się też w Internecie.

Real Madryt - Galatasaray Stambuł. Transmisja 1

Real Madryt - Galatasaray Stambuł. Transmisja 2

Real Madryt - Galatasaray Stambuł. Transmisja 3

Wszelkie prawa zastrzeżone. Media Regionalne sp. z o.o. 2001-2014