Serwis jest częścią portalu Na językach

Na językach » Na językach - Świętokrzyskie gwiazdy tańczą

dodano: 5 maja 2013, 21:47

tagi:świętokrzyskie gwiazdy tańcząkielce

Świętokrzyskie Gwiazdy Tańczą. Gorące emocje na parkiecie (zdjęcia, video)

Dorota KLUSEK, klusek@echodnia.eu

Za nami trzeci odcinek show Świętokrzyskie Gwiazdy Tańczą. Parkiet Galerii Korona w Kielcach był świadkiem wspaniałych występów.

Zapraszamy na czwarty odcinek

Czwarty odcinek show Świętokrzyskie Gwiazdy Tańczą odbędzie się w piątek 17 maja. Początek o godzinie 18 w Galerii Korona w Kielcach.

Świętokrzyskie Gwiazdy Tańczą! Zobacz video z występów z trzeciego odcinka!

Kto w weekend majowy ciężko pracuje, ten pochwały zyskuje. Nasi tancerze w wolne dni nie próżnowali, co pokazali w niedzielę. Sędziowie byli pod wrażeniem. Aż cztery pary zdobyły komplet 50 punktów!
Zabawa trwa, a poziom par rośnie z odcinka na odcinek. Niemal na każdym kroku podkreślał to juror Grzegorz Świercz.

- Rozkręcają nam się pary. W pierwszym odcinku było widać zdenerwowanie, a dziś pełen luz – chwalił.
Postęp między pierwszym, a trzecim odcinkiem zauważyła też przewodnicząca jury, Kamila Drezno.
- Jestem zachwycona pracą par. Cieszę się, że majówkę wykorzystali do tego, żeby trenować. Widzę postęp nawet w tym, że wszyscy zrzucili po kilka dobrych kilogramów. No i muszę pochwalić profesjonalne podejście par do występów: strój, fryzura, makijaż – wszystko ze sobą współgra – oceniła profesjonalnym okiem Kamila Drezno.

Tym razem w jury, oprócz wspomnianych już Kamili Drezno i Grzegorza Świercza, znaleźli się również uczestnicy pierwszej edycji show: piosenkarka Edyta Strzycka oraz Elżbieta Romanowska i Grzegorz Kaleta. Ocena par obecnie tańczących, nasuwała wspomnienia z własnej zabawy.

- Bardzo serdecznie wam gratuluję, bo wiem ile kosztuje to wysiłku i pracy. Trzymam za was kciuki, a jak zakończycie ten program, to będzie wasza życiowa przygoda! – powiedziała Elżbieta Romanowska, oceniając parę numer cztery, ale jej słowa dotyczyły wszystkich tancerzy.
Tym razem pary zaprezentowały się aż w pięciu różnych tańcach. Na parkiecie dynamicznie zmieniał się klimat, a te zmiany przyciągały widzów – klientów Galerii Korona.

Oprócz popisów tanecznych uczestników show, na scenie zaprezentowały się dzieci z Przedszkola Samorządowego numer 1 w Kielcach. Placówka ta propaguje taniec, organizując od 2005 roku Międzyprzedszkolny Turniej Tańca "Tańcz z Jedynką”. Kolejna edycja już niebawem.
Natomiast kolejny, czwarty już odcinek show Świętokrzyskie Gwiazdy Tańczą, w piątek 17 maja o godzinie 18 w Galerii Korona w Kielcach.

Zwycięzcy drugiego odcinka

Według jurorów bezkonkurencyjna w drugim odcinku była para numer 6: Ilona i Krzysztof Grysowie. W głosowaniu SMS zwyciężyła para numer 7: Magdalena Derszniak i Waldemar Matwiejew. Głosy przeliczyliśmy na punkty i zsumowaliśmy, tak oto ostatecznymi zwycięzcami pierwszego odcinka została para numer 7!

Zasady głosowania

W drugiej edycji show Świętokrzyskie Gwiazdy Tańczą udział bierze osiem par. Żadna z nich nie odpada, wszystkie tańczą do końca programu, czyli przez sześć odcinków, cały czas zbierając punkty. Występ w każdym odcinku jest oceniany przez jurorów oraz czytelników Echa Dnia i użytkowników portalu WWW.ECHODNIA.EU za pomocą SMS-ów. Jurorzy wyrażają swoje zdanie i przydzielają noty bezpośrednio po występie. Aby Państwo mogli zagłosować na wybraną parę, należy pod numer 71466 wysłać SMS o treści, jaką podajemy przy każdej parze. Głosowanie na zwycięzcę trzeciego odcinka zaczęło się w niedzielę 5 maja, a zakończy w piątek 17 maja o godzinie 12. Koszt jednego SMS-a: 1,23 złotego z VAT. Z głosowania jury ustalona zostanie kolejność i przydzielone punkty: 8 za miejsce pierwsze, 7 za drugie, 6 za trzecie, 5 za czwarte, 4 za piąte, 3 za szóste, 2 za siódme i 1 za ósme. Analogicznie zostaną przyznane punkty w głosowaniu SMS. Suma punktów da ostateczną kolejność po każdym odcinku. Każdy odcinek punktowany jest osobno. W ostatnim odcinku, o ostatecznym zwycięstwie przesądzi suma punktów, zdobyta we wszystkich sześciu odcinkach.

Forum

Sonda

Brak ankiety.

Strefa Imprez

więcej »

Wszelkie prawa zastrzeżone. Media Regionalne sp. z o.o. 2001-2015