Serwis jest częścią portalu portal regionalny

missradom » MISS POLSKI ZIEMI RADOMSKIEJ

dodano: 7 maja 2013, 17:00

tagi:egzamin dojrzałościfinalistkamaturaMiss Poloni Ziemi RadomskiejRaodm

Część finalistek Miss Polonia Ziemi Radomskiej 2013 zdaje maturę. Trzymamy kciuki!

/mod/

Szóstka finalistek pisze egzamin dojrzałości.

Oto szóstka finalistek konkursu Miss Polonia Ziemi Radomskiej 2013, które rozpoczęły wczoraj zmagania z egzaminem dojrzałości, od lewej: Aleksandra Brożyna, Eliza Bujak, Anna Bartosiak, Martyna Szwed, Patrycja Odzimek, Milena Dolega.

Oto szóstka finalistek konkursu Miss Polonia Ziemi Radomskiej 2013, które rozpoczęły wczoraj zmagania z egzaminem dojrzałości, od lewej: Aleksandra Brożyna, Eliza Bujak, Anna Bartosiak, Martyna Szwed, Patrycja Odzimek, Milena Dolega.

(Łukasz Wójcik)

W gronie kandydatek do tytułu Miss Polonia Ziemi Radomskiej 2013 jest sześć maturzystek. Dziewczęta właśnie rozpoczęły zmagania z jednym najważniejszych egzaminów w życiu.

Wtorek był dla nich wyjątkowo ważnym, ale też stresującym dniem. W szkolnej ławie, po raz ostatni, zasiadły: Martyna Szwed, Anna Bartosiak, Aleksandra Brożyna, Eliza Bujak, Milena Dolega, Patrycja Odzimek.

Stresujemy się – przyznały w rozmowie z nami dziewczęta na dzień przed maturą.

Nerwy złagodził im nieco poniedziałkowy pobyt w stadninie koni Hubertus w Skaryszewie. Dzień na świeżym powietrzu, w towarzystwie pięknych i wyjątkowo przyjaznych zwierząt, sprawił, że na chwilę zapomniały o zmaganiach, które czekały ich następnego dnia.

"NIE TAKI WILK STRASZNY…”

Wczoraj dziewczęta odetchnęły z ulgą. Za nimi pierwszy dzień matury i jak się okazuje: "Nie taki wilk straszny, jak go malują”.

- Bardzo obawiałam się polskiego, bo jestem raczej umysłem ścisłym, a muszę przyznać, że napisałam chyba najdłuższe wypracowanie w swoim życiu – opowiada z uśmiechem Ola Brożyna. – Bardzo się cieszę, że był temat z "Przedwiośnia”.

Wypracowanie na podstawie powieści Stefana Żeromskiego napisała też Ania Bartosiak.
- Na początku było strasznie – śmieje się finalistka. – Na szczęście jak już zaczęłam pisać, uspokoiłam się. Mam nadzieję, że będzie dobrze.

Dobrej myśli jest też Eliza Bujak.

- Najciężej było w drodze do szkoły – przyznaje. – Wtedy były największe nerwy. Ale pierwszy dzień już za mną. Myślę, że już teraz z resztą przedmiotów nie będzie problemu.

Forum

  • Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Wideo

więcej » |

Sonda

Brak ankiety.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press sp. z o.o. 2001-2015