Legia Warszawa - Podbeskidzie Bielsko-Biała 4:0 (1:0) (video)

Redakcja
T-Mobile Ekstraklasa
Trwa hegemonia Legii Warszawa. "Wojskowi" wygrali trzeci mecz w sezonie - tym razem gromiąc aż 4-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała.

(fot. T-Mobile Ekstraklasa)

Wynik meczu otworzył w 41. minucie Marek Saganowski, w 52. minucie na 2-0 podwyższył Helio Pinto, trzeciego gola strzelił Henrik Ojamaa, a wynik spotkania ustalił w 65. minucie Wladimer Dwaliszwili, pewnie wykonując rzut karny.

Bramki: 1:0 Marek Saganowski (41), 2:0 Helio Pinto (52), 3:0 Henrik Ojamaa (60), 4:0 Władimir Dwaliszwili (65-karny).

Legia: Kuciak - Broź, Cichocki, Junior, Wawrzyniak - Vrdoljak (58. Furman), Jodłowiec (73. Radovic), Ojamaa, Pinto, Żyro - Saganowski (65. Dwaliszwili).

Podbeskidzie: Rybansky - Adu, Pietrasiak, Konieczny, Górkiewicz - Jagiełło (64. Żegleń), Urban (58. Kupczak), Sloboda, Deja, Wodecki (80. Kurowski) - Pawela.

Kartka: żółta Adu (Podbeskidzie). Sędziował: Yudai Yamamoto (Japonia). Widzów: 9 000.

Michniewicz: Zabrakło nam umiejętności, Urban: Mamy problemy w defensywie

Piłkarze Legii: Chcieliśmy nabrać pewności siebie przed meczem z Molde

Piłkarze Podbeskidzia: 4:0 mówi samo za siebie, szacunek dla Legii