Remis Skały Tumlin z Orliczem Suchedniów

/PST/
W zaległym pojedynku trzeciej kolejki IV ligi świętokrzyskiej Skała Tumlin zremisowała z Orliczem Suchedniów 1:1. Mecz odbył się w Cmińsku.

Skała Tumlin - Orlicz Suchedniów 1:1 (1:1), Tomasz Staszewski 42 - Wojciech Nowocień 43.

Skała: Drogosz - Musiał, Polakowski, Olszewski, Arczewski (35 Kołodziejczyk) - Iwanek (89 Tacij), Doroszko (79 Socha), Nowiński, Marzec (71 Pach) - Staszewski, A. Solnica.

Orlicz: Shram - Ubożak, Ciesielski (51 Łozniak, 76 Walcott), Kubiec, Koev - Gniaździński (46 Krogulec), K. Nowocień, Kostov, W. Nowocień (66 Kostek) - Sylla, Czeneszkow.

Oba gole padły tuż przed zejściem piłkarzy na przerwę do szatni. Skała objęła prowadzenie po strzale Tomasza Staszewskiego, który przelobował Aleksieja Shrama. Wyrównał minutę później powracający do Orlicza Wojciech Nowocień, popisał się celnym strzałem głową. W tabeli Orlicz jest czwarty, ma jedenaście punktów, Skała zajmuje jedenastą pozycję z pięcioma "oczkami".