Diana Ciecierska z Tarnobrzega w półfinale "Mam talent" [WIDEO]

Dodano: 15 września 2013, 17:46 Autor:

Diana Ciecierska w piosence "Hello"

Trzy razy "TAK” od jurorów dla Diany Ciecierskiej z Tarnobrzega i owacyjne przyjęcie wokalistki przez publiczność programu "Mam talent” w TVN. 19-latka podbiła serca jurorów wykonaniem utworu "Hello” z repertuaru Lionela Richie i przeszła do półfinału.

Odcinek z występem utalentowanej wokalistki z Tarnobrzega wyemitowano w sobotę wieczorem. Na początku nie zapowiadało się dobrze, gdy Diana przedstawiła się i powiedziała, jaką piosenkę zaśpiewa.

- Jak my kochamy takie utwory - stwierdził Agustin Egurrola, z lekką nutą sarkazmu.
Jeden z trójki - obok Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremniak - jurorów zmienił zdanie, kiedy tylko usłyszał pierwsze słowa piosenki. We własnej, co trzeba podkreślić, interpretacji wokalistki. Dianie Ciecierskiej na keyboardzie akompaniował Wojciech Kawa, jej kolega z zespołu "Prolog”.

Gdy 19-latka śpiewała refren piosenki Lionela Richie, publiczność uczestnicząca w nagraniu programu wstała i oklaskami dziękowała wokalistce.

ZOBACZ WYSTĘP DIANY W PROGRAMIE MAM TALENT

- Diana, jak dla mnie do tej pory to była najlepsza interpretacja, wiesz? Naprawdę - przekonywała Agnieszka Chylińska, była wokalistka zespołu O.N.A. - Jeszcze bardzo chciałabym tutaj docenić kolegę Wojtka, naprawdę powiem ci szczerze, ogromne brawa dla ciebie.

Słów pochwał nie szczędziła także kolejna jurorka, znana aktorka Małgorzata Foremniak: - To co jest niebywałe, że kiedy się ciebie słucha… was słucha, ja po prostu wchodzę w waszą muzykę. To jest czysta muzyka i to jest po prostu wspaniałe. I bardzo dziękuję, to jest uczta.

Agustin Egurrola uderzył się w pierś, najwidoczniej początkowo skazując Dianę Ciecierską na porażkę.

- To zaskoczenie, jakie było na tej scenie było myślę największe w tej edycji. Strasznie jestem szczęśliwy, że tu jesteście - mówił tancerz.

W rozmowie pomiędzy jurorami Agnieszka Chylińska także przyznała, że występ tarnobrzeżanki zrobił na niej duże wrażenie: - Myślałam, że wyszła w tej sukience i będzie "na na na na ne” a tu taka masakra! Ja też tak miałam. Super! - stwierdziła.

Dzień później, w niedzielę Diana Ciecierska wykonała na scenie "Dzień Dobry TVN" utwór Lionela Richie "Hello".

Czytaj więcej o:
  • mam talent
  • tarnobrzeg diana ciecierska
Zobacz inne artykuły
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Najpopularniejsze

Czy potrzebna jest straż miejska w Nowej Dębie?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 223.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 015-823-26-02

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 42106419

Napisz na Skype: interwencje

Serwisy powiatowe

Serwisy społecznościowe

echodnia.eu jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.echodnia.eu jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.