Zawisza Bydgoszcz wygrał z Zagłębiem Lubin 2:0 [WIDEO]

Redakcja
W rozegranym we wtorek meczu 9. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Zawisza Bydgoszcz pokonał Zagłębie Lubin 2:0.

Zawisza Bydgoszcz - KGHM Zagłębie Lubin 2:0 (0:0)

Ogrywka meczu Zawisza Bydgoszcz - Zagłębie Lubin

Bramki: 1:0 Bernardo Vasconcelos 62, 2:0 Kamil Drygas 88.

Zawisza: Kaczmarek - Lewczuk, Pereira, Strąk, Ziajka - Masłowski, Drygas, Dudek (87. Hermes), Wójcicki (81. Geworgian), Carlos - Vasconcelos (90. Sosnowski).

Piłkarze Zawiszy: Zwycięstwo jest budujące, ale o pierwszej połowie chcemy już zapomnieć. Idziemy w dobrym kierunku

Zagłębie: Gliwa - Widanow, Banaś, Guldan, Oleksy (46. Przybecki) - Piątek (67. Papadopulos), Bilek, Kwiek (89. Rakels), Jeż, Cotra - Piech.

Paweł Oleksy: Ciężko było nam się podnieść po czerwonej kartce

Kartki: żółte: Ziajka, Lewczuk (Zawisza), Oleksy, Kwiek (Zagłębie); czerwona: Banaś (Zagłębie, 68 minuta, za faul). Sędziował: Paweł Gil (Lublin). Widzów: 3 500.

Adam Buczek: Znowu zrobiliśmy krok wstecz. Ryszard Tarasiewicz: Nie graliśmy równo, ale liczy się zwycięstwo i kontynuowanie serii bez porażki