Mężczyzna zginął przygnieciony traktorem czytaj więcej »

Kto najskuteczniejszym radnym w Końskich? Sprawdź wyniki głosowania

Dodano: 4 października 2013, 6:00 Autor:

Przed trzema laty wybraliśmy nowe władze w naszych miastach i gminach. Dziś, rok przed wyborami wybieramy najskuteczniejszych radnych – na początek Rada Miasta i Gminy Końskie – tu głosowanie kończy się w czwartek 10 października o godzinie 24.

Sonda

Kto najskuteczniejszym radnym w Końskich?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 1225.

W piątek 22 listopada z "Echem Dnia” ukaże się specjalny dodatek podsumowujący naszą akcję oraz prezentujący dokonania poszczególnych miast i gmin.

Głosujemy w sondzie internetowej na WWW.ECHODNIA.EU/KONSKIE oraz poprzez SMS. Jeśli chcesz zagłosować poprzez SMS, wpisz w treści SKO. imię i nazwisko radnego i wyślij pod numer 71466. Na przykład - SKO.Jan Kowalski. Cena SMS 1,23 z VAT. Głosy w sondzie internetowej oraz SMS liczą się po połowie. Suma punktów zdecyduje o kolejności radnych i wyłoni najlepszych. Najskuteczniejszych radnych przedstawimy na łamach "Echa Dnia” w piątek 18 października. Głosowanie zakończy się w czwartek, 10 października o godzinie 24. Aktualną klasyfikację można śledzić na bieżąco na WWW.ECHODNIA.EU/KONSKIE

Skład Rady Miasta Końskie: Dariusz Banasik, Mariusz Czarnecki, Ryszard Doniec, Michał Gąszcz, Lucjan Górecki, Zbigniew Kowalczyk, Marek Kozerawski, Ernest Kruk, Zbigniew Kucharski, Adam Kurek, Jan Lachowski, Marcin Latański, Regina Maciejczyk, Andrzej Nowak, Paweł Pisiałek, Piotr Słoka, Józef Staniszewski, Ewa Swat, Jan Wiaderny, Lidia Wiśniewska, Barbara Zielińska

W Radzie Miasta i Gminy Końskie od wyborów w listopadzie 2010 roku nastąpiła tylko jedna zmiana. Miejsce Bonifacego Lisa, który zdobył mandat radnego z listy Samorząd Konecki 2010, zajął Ryszard Doniec. Przewodniczącym rady jest Zbigniew Kowalczyk, jego zastępcami: Ewa Swat i Ernest Kruk.

Radni działają w czterech klubach: Sojusz Lewicy Demokratycznej tworzą: Marcin Latański – przewodniczący klubu, Regina Maciejczyk, Zbigniew Kowalczyk, Paweł Pisiałek, Jan Wiaderny i Józef Staniszewski. Prawo i Sprawiedliwość tworzą: Marek Kozerawski, przewodniczący, Ernest Kruk, Dariusz Banasik, Michał Gąszcz i Piotr Słoka. Platforma Obywatelska to: Ewa Swat – przewodnicząca, Lidia Wiśniewska, Adam Kurek i Jan Lachowski. Samorządni Ziemi Koneckiej to: Zbigniew Kucharski – przewodniczący, Barbara Zielińska, Lucjan Górecki, Andrzej Nowak. Dwóch radnych: Mariusz Czarnecki i Ryszard Doniec nie są zrzeszeni w żadnym z klubów.

Najbardziej dociekliwymi członkami rady, zadającymi burmistrzowi wiele, często niewygodnych pytań, są Barbara Zielińska, Mariusz Czarnecki, Piotr Słoka i Jan Lachowski.

Czytaj więcej o:
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Sonda SMS
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
Najciekawsze artykuły
z Polska Press
  • Sprawdź gdzie otrzymasz najtańszy kredyt!​

alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Najpopularniejsze

Które miejsce w I lidze piłki ręcznej zajmie w tym sezonie drużyna KSSPR Końskie?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 37.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0-801-164-279

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 42106419

Napisz na Skype: interwencje

Serwisy społecznościowe

echodnia.eu jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.echodnia.eu jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.