Oceniamy Zarząd Powiatu Kazimierskiego. Sprawdź wyniki głosowania

Dodano: 11 października 2013, 6:00

Ostatnie wybory samorządowe w regionie kazimierskim wygrało Polskie Stronnictwo Ludowe, więc do ludowców należy też większość – cztery z pięciu miejsc – w Zarządzie Powiatu. Skład powiatowej egzekutywy uzupełnia Jerzy Bojanowicz, lider stowarzyszenia Twój Samorząd.
Oceniamy Zarząd Powiatu Kazimierskiego. Sprawdź wyniki głosowania
Przeczytaj więcej

Poniżej przedstawiamy członków zarządu powiatu kazimierskiego. Głosowanie kończy się w piątek, 8 listopada o godzinie 24.

Jan Nowak. W kazimierskim Zarządzie Powiatu zasiada nieprzerwanie od 1999 roku – od 2002 roku pełni funkcję starosty. Należy do Polskiego Stronnictwa Ludowego. Jeżeli uważasz, że rządzi dobrze, wyślij SMS o treści SWIET.KAZ.Jan Nowak TAK pod numer 71466. Jeżeli uważasz, że rządzi źle, wyślij SMS o treści SWIET.KAZ.Jan Nowak NIE pod numer 71466.

Michał Bucki. Wicestarosta kazimierski. Funkcję tę sprawuje od 2010 roku, najmłodszy w składzie powiatowej egzekutywy. Jest członkiem Polskiego Stronnictwa Ludowego. Jeżeli uważasz, że rządzi dobrze, wyślij SMS o treści SWIET.KAZ.Michał Bucki TAK pod numer 71466. Jeżeli uważasz, że rządzi źle, wyślij SMS o treści SWIET.KAZ.Michał Bucki NIE pod numer 71466.

Jerzy Bojanowicz. W Zarządzie Powiatu zasiada raz pierwszy. Emerytowany policjant, jest założycielem i liderem stowarzyszenia Twój Samorząd Ziemi Kazimierskiej. Jeżeli uważasz, że rządzi dobrze, wyślij SMS o treści SWIET.KAZ.Jerzy Bojanowicz TAK pod numer 71466. Jeżeli uważasz, że rządzi źle, wyślij SMS o treści SWIET.KAZ.Jerzy Bojanowicz NIE pod numer 71466.

Zbigniew Jakubas. Po raz pierwszy znalazł się w składzie kazimierskiego Zarządu Powiatu; jest jego urzędującym członkiem. Należy do Polskiego Stronnictwa Ludowego. Jeżeli uważasz, że rządzi dobrze, wyślij SMS o treści SWIET.KAZ.Zbigniew Jakubas TAK pod numer 71466. Jeżeli uważasz, że rządzi źle, wyślij SMS o treści SWIET.KAZ.Zbi-gniew Jakubas NIE pod numer 71466.

Bogusław Urantówka. Kolejny debiutant w Zarządzie Powiatu. Doświadczony samorządowiec, przed laty był radnym powiatowym. Należy do Polskiego Stronnictwa Ludowego. Jeżeli uważasz, że rządzi dobrze, wyślij SMS o treści SWIET.KAZ.Bogusław Urantówka TAK pod numer 71466. Je-żeli uważasz, że rządzi źle, wyślij SMS o treści SWIET.KAZ.Bogusław Urantówka NIE pod numer 71466.

Czytaj więcej o:
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Sonda SMS
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Najpopularniejsze

Czy ogólnie stan techniczny dróg w powiecie kazimierskim jest zadowalający?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 31.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0-801-164-279

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 42106419

Napisz na Skype: interwencje

Serwisy społecznościowe

echodnia.eu jest częścią grupy Media Regionalne
Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.echodnia.eu jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Mediów Regionalnych i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.