Słynny pięściarz wstąpił do Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Kielcach

Dodano: 5 listopada 2013, 20:30 Autor:

- To dla nas cenny nabytek – mówi Marcin Chłodnicki, szef koła numer 4, do którego przyjęto Sławomira Zaparta, wielokrotnego mistrza Polski w boksie. Były zawodnik Błękitnych Kielce mówi, że chce powalczyć o mandat radnego w przyszłorocznych wyborach samorządowych.

Sławomira Zaparta do Sojuszu Lewicy Demokratycznej przyjęto w poniedziałek podczas posiedzenia członków koła numer 4 w Kielcach. Były pięściarz zgłosił się sam. – Zawsze byłem i jestem lewicowcem – tłumaczy.

Zdaniem Marcina Chłodnickiego, szefa koła, Zapart to cenny nabytek dla partii. – Jest osobą z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Zna bardzo dużo osób, ma szerokie kontakty i wiele osób w Kielcach go ceni – przekonuje Chłodnicki.

Dodaje, że będzie namawiał Sławomira Zaparta, by ubiegał się o mandat radnego w wyborach samorządowych w 2014 roku. - Mógłby się cieszyć dużym poparciem – ocenia Chłodnicki.

- To symboliczne przyjście do partii kogoś, kto wie, jak wygląda lewy sierpowy. To miłe, że przychodzą do nas utytułowani sportowcy, ale i przedsiębiorcy oraz ludzie młodzi – podkreśla Andrzej Szejna, przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Świętokrzyskiem.

- Chcę wystartować w wyborach – przyznaje Sławomir Zapart. To wielokrotny mistrz kraju w boksie w wadze koguciej, uczestnik mistrzostw świata i Europy. Największe sukcesy odnosił w latach 80. ubiegłego wieku. Przez kilkanaście lat był zawodnikiem Błękitnych Kielce, a po zakończeniu kariery szkolił w tym klubie adeptów pięściarstwa. Obecnie pracuje w branży ochroniarskiej.

Czytaj więcej o:
  • kielce sojusz lewicy demokratycznej
  • sławomir zapart
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
  • Sprawdź gdzie otrzymasz najtańszy kredyt!​

alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Najpopularniejsze

Na kogo zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 411.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0-801-164-279

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 42106419

Napisz na Skype: interwencje

Serwisy społecznościowe

echodnia.eu jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.echodnia.eu jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.