Jesteś tu: Strona główna Sport Artykuł

Plebiscyt Sportowy 2013. Wybieramy najpopularniejszych sportowców, trenerów i talenty powiatu kieleckiego

Dodano: 15 listopada 2013, 0:05 Autor:

Tradycyjnie już wybieramy 10 najpopularniejszych sportowców i 3 trenerów w 2013 roku w powiecie kieleckim. Po raz pierwszy głosujemy na 3 talenty
Plebiscyt Sportowy 2013. Wybieramy najpopularniejszych sportowców, trenerów i talenty powiatu kieleckiego

Ważne

Od dziś wybieramy też najpopularniejszych sportowców i trenerów w województwie świętokrzyskim w 2013 roku. Lista nominowanych oraz zasady głosowania w dzisiejszym "Relaksie” oraz na specjalnej plebiscytowej stronie WWW.ECHODNIA.EU/PLEBISCYTSPORTOWY2013

Po raz siódmy organizujemy plebiscyt na Najpopularniejszych Sportowców i Trenerów powiatu kieleckiego, po raz pierwszy wybieramy talenty. Dziś prezentujemy sylwetki tych zawodników i szkoleniowców, którzy - naszym zdaniem - wyróżnili się w 2013 roku.

Plebiscyt Sportowy 2013. Wybieramy najpopularniejszych sportowców w powiecie kieleckim - ZOBACZ

Plebiscyt Sportowy 2013. Wybieramy najpopularniejszych trenerów w powiecie kieleckim - ZOBACZ

Plebiscyt Sportowy 2013. Wybieramy najpopularniejsze talenty w powiecie kieleckim - ZOBACZ

Nowością jest to, że w tym roku wybieramy także 3 talenty. Są to utalentowani, perspektywiczni zawodnicy do 18 roku życia, z którymi wiążemy spore nadzieje. Mimo młodego wieku, już teraz osiągają wartościowe wyniki.

Zaczyna się także 62. Plebiscyt na Najpopularniejszych Sportowców i Trenerów Województwa Świętokrzyskiego w 2013 roku. Jego znakomitym uzupełnieniem są plebiscyty w powiatach, ponieważ jest w nich wielu zawodników i trenerów, którzy zasługują na wyróżnienie.

Przybliżamy sylwetki tych sportowców i trenerów, którzy w tym roku z dobrej strony pokazali się w naszym regionie, i nie tylko. Również na zawodach rangi mistrzostw Polski, Europy, czy nawet świata. Można również głosować na innych sportowców i trenerów. Jeśli któryś z zawodników lub szkoleniowców otrzyma 100 głosów, dołączymy go do naszej listy kandydatów, przedstawimy też na łamach "Echa Kieleckiego” oraz w Internecie.

Głosujemy tylko za pośrednictwem SMS-patrz ramka. Wykorzystujemy najnowocześniejszą technikę - dzięki niej na portalu WWW.ECHODNIA.EU/PLEBISCYTSPORTOWY wyświetlana będzie aktualna klasyfikacja. Będziemy ją też podawać co tydzień w "Echu Kieleckim”. Podawana na bieżąco klasyfikacja zniknie jednak z portalu w sobotę, 18 stycznia 2014 roku, o godzinie 24 - chodzi o to, żeby lista naszych laureatów była niespodzianką. Głosowanie kończy się w niedzielę, 19 stycznia, o godzinie 24.

Tak należy głosować

Wybieramy 10 najpopularniejszych sportowców powiatu kieleckiego. Głosujemy wysyłając SMS pod numer 71466 o treści SWSKC.imię i nazwisko sportowca - na przykład SWSKC.Jan Nowak. Na trenerów głosujemy wysyłając SMS pod numer 71466 o treści SWTKC.imię i nazwisko trenera - na przykład SWTKC.Jan Nowak. Na talenty głosujemy wysyłając SMS pod numer 71466 o treści SWMKC.imię i nazwisko talentu - na przykład SWMKC.Jan Nowak. Głosowanie kończy się 19 stycznia 2014 roku o godzinie 24. Cena SMS - 1.23 złote z VAT.

Wybieramy 16 laureatów

Tyle osób zostanie wyróżnionych i nagrodzonych w Plebiscycie na Najpopularniejszych Sportowców, Trenerów i Talenty Powiatu Kieleckiego w 2013 roku. Wybierzemy 10 najpopularniejszych sportowców, 3 trenerów i 3 talenty. Laureaci zostaną zaproszeni na Galę Mistrzów Sportu, która odbędzie się 31 stycznia 2014 roku w Targach Kielce. W czasie tej uroczystości zostaną wręczone nagrody i odbędzie się bal mistrzów sportu.

Tradycyjnie na tych, którzy wezmą udział w głosowaniu, czekają nagrody. O szczegółach będziemy informować w następnych wydaniach "Echa Kieleckiego”.

Czytaj więcej o:
  • plebiscyt sportowy 2013
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0-801-164-279

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 42106419

Napisz na Skype: interwencje

Serwisy społecznościowe

echodnia.eu jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.echodnia.eu jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.