Morderstwo w Pionkach: wielka obława policji. Czy złapią sprawcę? (zdjęcia)

Dodano: 21 listopada 2013, 17:04 Autor:

Morderstwo w Pionkach: wielka obława policji. Czy złapią sprawcę? (zdjęcia)

(fot. pionki24)

W czwartek w godzinach popołudniowych policja prowadziła zakrojone na szeroką skalę działania w okolicach wsi Tadeuszów koło Pionek. Na miejscu pojawiło się kilkanaście radiowozów.
Morderstwo w Pionkach: wielka obława policji. Czy złapią sprawcę? (zdjęcia)

(fot. pionki24)

Tak jak informowaliśmy, trzy osoby zostały zatrzymane w sprawie wtorkowego podwójnego zabójstwa na ulicy Polnej. Z ustaleń redakcji Pionki24 wynika, że wśród nich może nie być osoby podejrzewanej o brutalny mord małżeństwa.

Podwójne morderstwo w Pionkach Morderstwo w Pionkach: wideo, zdjęcia i nowe fakty z miejsca zbrodni

Jak poinformowała nas Małgorzata Chrabąszcz, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Radomiu, w związku ze sprawą podwójnego zabójstwa na ulicy Polnej zatrzymane zostały trzy osoby. - W czwartek w godzinach popołudniowych rozpoczęły się ich przesłuchania w prokuraturze. O nowych ustaleniach poinformujemy po ich zakończeniu. Sprawca nie został jeszcze ustalony - powiedziała.

W czwartek została też przeprowadzona sekcja zwłok zamordowanego małżeństwa, 53-letniego mężczyzny i jego o rok młodszej żony. Oboje zginęli śmiercią nagłą od urazów głowy. Obrażenia twarzy i okolic głowy były bardzo poważne. Morderca mógł użyć kamienia lub jakiegoś narzędzia o tępych krawędziach.

Tymczasem tego samego dnia w godzinach popołudniowych policja prowadziła zakrojone na szeroką skalę działania w okolicach wsi Tadeuszów koło Pionek. Na miejscu pojawiło się kilkanaście radiowozów, ściągnięto posiłki z Radomia.
Z naszych informacji wynika, że miało to związek ze sprawą zabójstwa i poszukiwaniem osób, które mogły być związane ze zbrodnią. Poszukiwania prowadzono między innymi na terenie Pronitu.

Rafał Sułecki z zespołu prasowego mazowieckiej policji potwierdził w rozmowie z nami, że takie działania są prowadzone, ale odmówił podania bliższych szczegółów, tłumacząc to trwającą akcją policyjną.

Czytaj więcej o:
  • pionki policja
  • pionki zabójstwo
  • radom morderstwo
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!

Czy w powiecie jest dobra oferta zajęć dodatkowych dla dzieci?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 7.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0-801-357-266

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 42106419

Napisz na Skype: interwencje

Serwisy społecznościowe

echodnia.eu jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.echodnia.eu jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.