Udany start pływaków Korony-Swim Kielce w Warszawie

Redakcja
Na zdjęciu od lewej: Kordian Barusiński, trener Tomasz Żmiejko, Mikołaj Łukawski, Kacper Stępniak na zawodach w Warszawie. Fot archiwum prywatne
W stolicy odbyły się międzynarodowe zawody - otwarte Mistrzostwa Warszawy. Świetnie spisało się w nich trzech pływaków Korony-Swim Kielce, którzy wywalczyli aż 10 medali.

W zawodach brało udział 587 zawodników z 43 klubów, w tym trzech zawodników z Kielc, którzy w 12 startach po cztery każdy zdobyli 10 medali i dwa czwarte miejsca, bijąc trzy rekordy okręgu świętokrzyskiego. Najlepiej, bo aż cztery medale ( dwa złote i dwa srebrne zdobył Kordian Barusiński zajmując drugie miejsce w klasyfikacji 12-latków oraz bijąc przy tym 3 rekordy Okręgu Świętokrzyskiego) Mikołaj Łukawski zdobył dwa srebra i brąz a Kacper Stępniak srebro i brąz. Trenerem zawodników jest Tomasz Żmiejko.