Wybieramy Człowieka Roku 2013 w Świętokrzyskiem i w powiatach

Dodano: 3 stycznia 2014, 7:00

Wybieramy Człowieka Roku 2013 w Świętokrzyskiem i w powiatach
Człowiek Roku 2013 "Echa Dnia” to nagroda przyznawana człowiekowi, który w minionym roku miał największy wpływ na życie w regionie – całym województwie lub powiecie.

Plebiscyt organizuje "Echo Dnia”, chcemy w ten sposób wyróżnić ludzi, których działalność w roku 2013 szczególnie wpłynęła na nasze życie. Zaprosiliśmy Państwa do zgłaszania wybitnych, aktywnych osób, Waszych bohaterów. Zgłoszeń otrzymaliśmy bardzo dużo, dodatkowo nominowali również członkowie kapituły – zespół redakcyjny "Echa Dnia”. Wybraliśmy ponad 160 wybitnych ludzi. Teraz czas na ocenę Państwa - naszych czytelników. Swojej oceny dokona też kapituła powołana przez "Echo Dnia”, złożona z ludzi w żaden sposób nie związanych z polityką, samorządami, takich, którzy gwarantują pełny obiektywizm i niezależność. Liczymy, że Państwa głosy będą znakomitą miarą społecznego oddziaływania poszczególnych nominowanych. Oto jakie tytuły przyznamy.


JEDEN TYTUŁ W WOJEWÓDZTWIE

Tytuł CZŁOWIEK ROKU 2013 W WOJEWÓDZTWIE ŚWIĘTOKRZYSKIM otrzyma tylko jedna osoba, wybierana spośród wszystkich nominowanych. O przyznaniu tytułów decydują pół na pół głosy czytelników oddane poprzez SMS oraz głosy kapituły. Po zakończeniu głosowania sms przyznawane będą punkty – za pierwsze miejsce w województwie – 166, za drugie 165, za trzecie 164 i tak dalej, za ostatnie 166 miejsce – 1 punkt. Swoją kolejność stworzy też redakcyjna kapituła i podobnie jak w głosowaniu SMS zostaną przydzielone punkty. Suma punktów z głosowania SMS i kapituły da ostateczny wynik. Głosowanie trwało od piątku 3 stycznia do piątku, 31 stycznia do godziny 24. Koszt SMS 1,23 złotych z VAT. Oddany jeden głos liczy się zarówno do klasyfikacji wojewódzkiej jak i powiatowej.

14 TYTUŁÓW – W KIELCACH I KAŻDYM POWIECIE

Przyznamy też po jednym tytule w każdym z 13 powiatów, oraz w Kielcach - powiecie grodzkim. Wybieramy tylko spośród nominowanych w poszczególnych powiatach. Według głosów, jakie państwo oddacie w głosowaniu SMS powstanie ranking nominowanych w każdym powiecie. Jeśli jest 11 kandydatów w danym powiecie pierwszy z największą ilością głosów dostanie 11 punktów, drugi 10, trzeci 9, jedenasty – 1 punkt. Podobnie zostanie stworzona kolejność w głosowaniu jury. Suma punktów rozstrzygnie o kolejności. Tak będzie przeprowadzony wybór Człowieka Roku w każdym powiecie.

WYRÓŻNIENIA

Dodatkowo przyznamy wyróżnienia w ważnych kategoriach życiowych, jest ich 15, dostaje je w każdej z dziedzin tylko jedna osoba w województwie. Wyróżnienia przyznamy w następujących kategoriach - 1. Ambasador; 2.Biznes; 3.Pomoc społeczna/działalność charytatywna; 4.Kultura/sztuka; 5.Rozrywka; 6.Sport; 7.Samorząd; 8.Turystyka/Rekreacja; 9.Bezpieczeństwo; 10.Rolnictwo/ekologia/agroturystyka; 11.Edukacja; 12.Religia; 13.Zdrowie; 14.Polityka; 15. Debiut/odkrycie roku. W poszczególnych kategoriach zasada wyboru będzie podobna jak w głosowaniu wojewódzkim czy powiatowym. Przy każdej prezentowanej osobie zaznaczyliśmy w jakiej kategorii lub jakich kategoriach jest nominowana.

GŁOSOWANIE

O ostatecznej liście nominowanych zdecydowała kapituła powołana przez organizatora – redakcję "Echa Dnia”. O przyznaniu tytułów decydują pół na pół głosy czytelników oddane poprzez sms oraz głosy kapituły. Głosowanie trwało od 3 stycznia 2014 do piątku 31 stycznia. Ostateczną klasyfikację w Kielcach i każdym z powiatów można zobaczyć on line na portalu WWW.ECHODNIA.EU gdzie umieszczone zostały wszystkie prezentacje nominowanych osób. Klasyfikację wojewódzką podawaliśmy codziennie w papierowym wydaniu "Echa Dnia” oraz na portalu WWW.ECHODNIA.EU. Nagrody zostaną wręczone w piątek 7 lutego podczas gali Człowiek Roku 2013 oraz Lider Regionu 2013.

SPRAWDŹ ostatni ranking ogólnowojewódzki z piątku, 31 stycznia z godziny 18

Poznaj nominowanych:

Człowiek Roku 2013 - powiat buski

Człowiek Roku 2013 - powiat jędrzejowski

Człowiek Roku 2013 - powiat kazimierski

Człowiek Roku 2013 - Kielce

Człowiek Roku 2013 - powiat kielecki

Człowiek Roku 2013 - powiat konecki

Człowiek Roku 2013 - powiat opatowski

Człowiek Roku 2013 - powiat ostrowiecki

Człowiek Roku 2013 - powiat pińczowski

Człowiek Roku 2013 - powiat sandomierski

Człowiek Roku 2013 - powiat skarżyski

Człowiek Roku 2013 - powiat starachowicki

Człowiek Roku 2013 - powiat staszowski

Człowiek Roku 2013 - powiat włoszczowski

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
  • Sprawdź gdzie otrzymasz najtańszy kredyt!​

alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Najpopularniejsze

Wybieramy Świętokrzyską Miss Choinek 2013. Która najładniejsza?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 1772.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0-801-164-279

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 42106419

Napisz na Skype: interwencje

Serwisy społecznościowe

echodnia.eu jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.echodnia.eu jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.