Ruszają studniówki na Podkarpaciu. Zobacz rozkład jazdy

Dodano: 3 stycznia 2014, 16:27

Sprawdziliśmy, jak wygląda studniówkowy rozkład jazdy w szkołach ponadgimnazjalnych naszego regionu. Jako pierwsi poloneza zatańczą maturzyści z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych numer 2 w Tarnobrzegu oraz "budowlanki” ze Stalowej Woli.
Ruszają studniówki na Podkarpaciu. Zobacz rozkład jazdy

(fot. sxc.hu)

Przeczytaj więcej

Ważne

Tradycyjnie już organizujemy wybory Miss Studniówki oraz Mistera Studniówki 2014, osobno dla każdego z powiatów.

TARNOBRZEG

Jako pierwsi poloneza zatańczą maturzyści z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych numer 2 w Tarnobrzegu, którzy swoją studniówkę mają 11 stycznia, początek: godzina 18.

Tego samego dnia, tylko że godzinę później bal zaczyna młodzież z: Zespołu Szkół Społecznych numer 2 imienia Małego Księcia w Tarnobrzegu (Zamek w Baranowie Sandomierskim), Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych numer 3 w Tarnobrzegu (Restauracja Jandura Trześń) oraz Policealne Liceum Ogólnokształcące Euro Szkoła (Zajazd Anna w Tarnobrzegu).

Największy bal studniówkowy odbędzie się w Liceum Ogólnokształcącym imienia Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu – 18 stycznia. 1 lutego w Dworze Dwikozy poloneza odtańczą uczniowie Zespołu Szkół imienia księdza Stanisława Staszica w Tarnobrzegu, a tydzień później (9 lutego), w tym samym lokalu bawić się będą maturzyści z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych numer 1 w Tarnobrzegu.

STALOWA WOLA

W powiecie stalowowolskim zdecydowana większość studniówek odbędzie się w sobotę 18 stycznia. Tego jeszcze nie było, aby lawina studniówek ruszyła jednego dnia. W szkole, jak zwykle, bawić się będą maturzyści Liceum Ogólnokształcącego imienia Komisji Edukacji Narodowej. Początek zabawy godzina 19, 18 stycznia. To najliczniejsza szkoła składająca się z dziesięciu klas maturalnych. Także w szkole bawić się będzie jednak klasa liceum społecznego, oni w niedzielę 19 stycznia.

Ale studniówki ruszą już w sobotę 11 stycznia za sprawą "budowlanki” czy jak kto woli Złotej Kościuszkowskiej. Wybrali Dwór Ordynata. Także w Ordynacie, ale 18 stycznia, będą się bawić maturzyści Liceum Katolickiego. Maturzyści ze szkoły "przy basenie” będą balować w Dworze Olimp 18 stycznia. Jak przed rokiem maturzyści ekonomika zjadą do Zajazdu Galicja, gdzie 18 stycznia będzie balanga. Szkoła w Zaklikowie również 18 stycznia będzie mieć bal. Najpóźniej, bo 8 lutego poloneza zatańczą maturzyści Centrum Edukacji Zawodowej.

NISKO

Szkoła w Jeżowem balować będzie 18 stycznia w restauracji Magnat w tej miejscowości. Natomiast Liceum Ogólnokształcące w Nisku na zabawę wybrało sobie zajazd Olimp w Stalowej Woli, gdzie 18 stycznia odbędzie wie wielki bal. Jednego wieczoru będą tam więc dwa bale studniówkowe.

Czytaj więcej o:
  • nisko studniówki 2014
  • stalowa wola studniówki 2014
  • tarnobrzeg studniówki 2014
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!

Najpiękniejsza choinka Północnego Podkarpacia to:

wyniki głosowania
Liczba głosów: 535.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 015-823-26-02

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 42106419

Napisz na Skype: interwencje

Serwisy powiatowe

Serwisy społecznościowe

echodnia.eu jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.echodnia.eu jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.