Ruszają studniówki na Podkarpaciu. Zobacz rozkład jazdy

Dodano: 3 stycznia 2014, 16:27

Sprawdziliśmy, jak wygląda studniówkowy rozkład jazdy w szkołach ponadgimnazjalnych naszego regionu. Jako pierwsi poloneza zatańczą maturzyści z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych numer 2 w Tarnobrzegu oraz "budowlanki” ze Stalowej Woli.

Ważne

Tradycyjnie już organizujemy wybory Miss Studniówki oraz Mistera Studniówki 2014, osobno dla każdego z powiatów.

TARNOBRZEG

Jako pierwsi poloneza zatańczą maturzyści z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych numer 2 w Tarnobrzegu, którzy swoją studniówkę mają 11 stycznia, początek: godzina 18.

Tego samego dnia, tylko że godzinę później bal zaczyna młodzież z: Zespołu Szkół Społecznych numer 2 imienia Małego Księcia w Tarnobrzegu (Zamek w Baranowie Sandomierskim), Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych numer 3 w Tarnobrzegu (Restauracja Jandura Trześń) oraz Policealne Liceum Ogólnokształcące Euro Szkoła (Zajazd Anna w Tarnobrzegu).

Największy bal studniówkowy odbędzie się w Liceum Ogólnokształcącym imienia Mikołaja Kopernika w Tarnobrzegu – 18 stycznia. 1 lutego w Dworze Dwikozy poloneza odtańczą uczniowie Zespołu Szkół imienia księdza Stanisława Staszica w Tarnobrzegu, a tydzień później (9 lutego), w tym samym lokalu bawić się będą maturzyści z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych numer 1 w Tarnobrzegu.

STALOWA WOLA

W powiecie stalowowolskim zdecydowana większość studniówek odbędzie się w sobotę 18 stycznia. Tego jeszcze nie było, aby lawina studniówek ruszyła jednego dnia. W szkole, jak zwykle, bawić się będą maturzyści Liceum Ogólnokształcącego imienia Komisji Edukacji Narodowej. Początek zabawy godzina 19, 18 stycznia. To najliczniejsza szkoła składająca się z dziesięciu klas maturalnych. Także w szkole bawić się będzie jednak klasa liceum społecznego, oni w niedzielę 19 stycznia.

Ale studniówki ruszą już w sobotę 11 stycznia za sprawą "budowlanki” czy jak kto woli Złotej Kościuszkowskiej. Wybrali Dwór Ordynata. Także w Ordynacie, ale 18 stycznia, będą się bawić maturzyści Liceum Katolickiego. Maturzyści ze szkoły "przy basenie” będą balować w Dworze Olimp 18 stycznia. Jak przed rokiem maturzyści ekonomika zjadą do Zajazdu Galicja, gdzie 18 stycznia będzie balanga. Szkoła w Zaklikowie również 18 stycznia będzie mieć bal. Najpóźniej, bo 8 lutego poloneza zatańczą maturzyści Centrum Edukacji Zawodowej.

NISKO

Szkoła w Jeżowem balować będzie 18 stycznia w restauracji Magnat w tej miejscowości. Natomiast Liceum Ogólnokształcące w Nisku na zabawę wybrało sobie zajazd Olimp w Stalowej Woli, gdzie 18 stycznia odbędzie wie wielki bal. Jednego wieczoru będą tam więc dwa bale studniówkowe.

Czytaj więcej o:
  • nisko studniówki 2014
  • stalowa wola studniówki 2014
  • tarnobrzeg studniówki 2014
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Najpopularniejsze

Najpiękniejsza choinka Północnego Podkarpacia to:

wyniki głosowania
Liczba głosów: 535.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 015-823-26-02

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 42106419

Napisz na Skype: interwencje

Serwisy powiatowe

Serwisy społecznościowe

echodnia.eu jest częścią grupy Media Regionalne
Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.echodnia.eu jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Mediów Regionalnych i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.