Udany turniej piłkarek w Klwowie

/Sok/
Drużyna dziewcząt z Gielniowa zagrała na turnieju w Klwowie.
Drużyna dziewcząt z Gielniowa zagrała na turnieju w Klwowie. Archiwum
Niedawno odbył się turnieju UKS Wiktoria Cup. Zawody zostały zorganizowane przez Uczniowski Klub Sportowy Wiktoria Gielniów i wystąpiły w nich oprócz gospodarzy turnieju zaprzyjaźnione kluby z terenu Mazowsza: UKS Zryw Potworów, LUKS Sporotwa Czwórka Radom oraz UKS Ząbkovia Ząbki.

Miejscem rozgrywek była nowoczesna hala sportowa Arena Klwów w Klwowie. Turniej został rozegrany systemem każdy z każdym w dwóch kategoriach wiekowych: 1998 i młodsze oraz 2001 i młodsze. W grupie starszej zwycięzcą zawodów została drużyna UKS Ząbkovia Ząbki I, natomiast rywalizację dziewcząt młodszych wygrały zawodniczki klubu LUKS Sportowa Czwórka Radom.

Po zakończeniu rozgrywek wszystkie drużyny zostały nagrodzone pucharami, dyplomami i medalami. Zostały też przyznane wyróżnienia indywidualne.

Królem strzelców została Klara Karoń z LUKS Sportowej Czwórki, najlepsze zawodniczki to Klara Bankiewicz z Potworowa oraz Kamila Komisarczyk z LUKS Sportowej Czwórki, natomiast najlepszymi bramkarkami okazały się Weronika Najda z Ząbkovii II oraz Magda Wójcik z UKS Wiktorii Gielniów.