Oto Miss i Mister Studniówki 2014 w powiecie staszowskim. Walczą w wielkim świętokrzyskim finale

Dodano: 6 marca 2014, 10:01 Autor:

Miss Studniówki 2014 w powiecie staszowskim Milena Wnuk oraz Mister Studniówki 2014 w powiecie staszowskim Kamil Jurgowski.

Miss Studniówki 2014 w powiecie staszowskim Milena Wnuk oraz Mister Studniówki 2014 w powiecie staszowskim Kamil Jurgowski.

Milena Wnuk z liceum w Staszowie – Miss Studniówki 2014 w powiecie staszowskim, Kamil Jurgowski z liceum w Bogorii – Misterem Studniówki.
Agata Zybała - I Wicemiss Studniówki 2014 w powiecie staszowskim.

Agata Zybała - I Wicemiss Studniówki 2014 w powiecie staszowskim.

Młodzi, ambitni i z szerokimi planami na przyszłość - poznaj sześć osób, które wygrały konkursy Miss i Mister Studniówki w powiecie staszowskim.

Wszyscy powalczą w wielkim finale o zwycięstwo w województwie.

ZOBACZ: Poznaj finalistów Miss i Mistera Studniówki 2014! Cenne nagrody dla laureatów i… ich klas. Zagłosuj na swoich faworytów

MISS STUDNIÓWKI

Zdecydowanie bezkonkurencyjna, pod względem liczby oddanych na nią głosów, pośród wszystkich dziewcząt, które wzięły udział w konkursie na Miss Studniówki w naszym powiecie, okazała się Milena Wnuk - uczennica klasy III "a” Liceum Ogólnokształcącego o profilu humanistycznym w Zespole Szkół imienia Stanisława Staszica w Staszowie. W pierwszym etapie konkursu zdobyła rekordową liczbę głosów - 436 plasując się tym samym na pierwszym miejscu wśród dziewcząt i zdobywając tytuł Miss Studniówki 2014 w powiecie staszowskim. Milena interesuje się strzelectwem sportowym, ale uwielbia także gotować.

Do drugiego etapu konkursu zakwalifikowały się także dwie dziewczyny chodzące do tej samej klasy Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ogólnokształcących imienia Jana Pawła II w Bogorii. Agata Zybała została I Wicemiss Studniówki 2014 w powiecie staszowskim a Agnieszka Starba – II Wicemiss. Obydwie lubią dobry film, muzykę i ciekawe lektury. Agata chciałaby studiować kosmetologię natomiast Agnieszka swoją przyszłość wiąże z ekonomią. Pierwsza z nich uzyskała w pierwszym etapie konkursu 116 głosów, druga zaś - 113.

Agnieszka Starba – II Wicemiss Studniówki 2014 w powiecie staszowskim

Agnieszka Starba – II Wicemiss Studniówki 2014 w powiecie staszowskim

MISTER STUDNIÓWKI

Wśród panów najwięcej głosów w naszym powiecie zebrał Kamil Jurkowski, bo 112 i został Misterem Studniówki 2014 w powiecie staszowskim. Jest on uczniem klasy III Liceum Ogólnokształcącego w Bogorii. Po maturze wybiera się do Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie.

Tuż za nim jest dwóch maturzystów z Liceum Ogólnokształcącego imienia księdza kardynała Stefana Wyszyńskiego w Staszowie. Piotr Kasperkiewicz z klasy III "b” zdobył tytuł I Wicemistera, Wiktor Bielec z III "d” – II Wicemistera. Piotr interesuje się historią i heraldyką. Po maturze chciałby zasilić szeregi studentów wydziału prawa Uniwersytetu Warszawskiego. Z kolei Wiktor swoją przyszłość wiąże z kierunkiem inżynierii lądowej. A na studia wybiera się do Krakowa. Jest on pasjonatem sportu. Pierwszy z nich miał 56 głosów drugi zaś 30. Ale to nie koniec konkursu. Głosowanie nadal trwa, tym razem możemy wesprzeć naszych reprezentantów w finale wojewódzkim.

Piotr Kasperkiewicz - I Wicemister Studniówki 2014 powiatu staszowskiego

Piotr Kasperkiewicz - I Wicemister Studniówki 2014 powiatu staszowskiego

Wiktor Bielec II Wicemister Studniówki 2014 powiatu staszowskiego

Wiktor Bielec II Wicemister Studniówki 2014 powiatu staszowskiego

Czytaj więcej o:
  • staszów miss studniówki 2014
  • staszów mister studniówki 2014
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Aż 20 ofert na projekt rewitalizacji Rynku w Staszowie!

Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Najpopularniejsze

Czy potrzebny jest etatowy członek zarządu w powiecie staszowskim?

wyniki głosowania
Liczba głosów: 29.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0-801-164-279

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 42106419

Napisz na Skype: interwencje

Serwisy społecznościowe

echodnia.eu jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.echodnia.eu jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.