Serwis jest częścią portalu portal regionalny

edukacja » Edukacja

dodano: 24 marca 2014, 13:00

tagi:świętokrzyskie belfer roku

Belfer Roku 2013/2014 - zgłoście swoich ulubionych nauczycieli

/dota/

Profesjonalista, człowiek obdarzony ogromną wiedzą, mędrzec, a może przyjaciel, powiernik – jaki jest najlepszy nauczyciel?

Jak się zgłosić

Swoich kandydatów w tym roku można w tym roku zgłosić tylko za pomocą SMS-ów. Wystarczy pod numer 71466 wysłać SMS o treści: swbelfer.imię i nazwisko nauczyciela, szkoła w której pracuje. Na zgłoszenia czekamy już od dziś, czwartku 13 marca, do końca miesiąca. Ostatni dzień przyjmowania nominacji to poniedziałek 31 marca, godzina 24.

Jeśli znasz osobę, która zasługuje na ten tytuł, zgłoś ją do tytułu Belfer Roku. Rusza ósma edycja popularnego plebiscytu organizowanego przez "Echo Dnia” i Kuratorium Oświaty przy wsparciu wojewody świętokrzyskiego i marszałka województwa.

Jeśli macie wątpliwości, o kogo chodzi, to samo pytanie zadaliśmy Małgorzacie Muzoł, świętokrzyskiemu kuratorowi oświaty w Kielcach. Oto co usłyszeliśmy: - Najlepszy nauczyciel jest profesjonalistą. To znakomity wychowawca, przyjaciel, osoba, która z łatwością znajdzie posłuch u swoich podopiecznych, ale też zdobędzie ich zaufanie. Czasem to także autorytet, za którym młodzież będzie chciała podążać – nakreśliła kurator Muzoł.

Takich ludzi spotkaliśmy w poprzednich edycjach naszego plebiscytu. Właśnie rusza ósma edycja Belfra Roku. Swoich kandydatów w tym roku można w tym roku zgłosić tylko za pomocą SMS-ów. Wystarczy pod numer 71466 wysłać SMS o treści: swbelfer.imię i nazwisko nauczyciela, szkoła w której pracuje

Na zgłoszenia czekamy już od dziś, czwartku 13 marca, do końca miesiąca. Ostatni dzień przyjmowania nominacji to poniedziałek 31 marca, godzina 24.

Nominowanych nauczycieli zaprezentujemy w specjalnym dodatku, który ukaże się w czwartek 3 kwietnia. Wtedy ruszy głosowanie SMS, które pozwoli nam wyłonić zwycięzcę. Ten etap zakończy się w niedzielę 11 maja o godzinie 24.

Belfra Roku 2013/2014 poznamy podczas gali finałowej, która odbędzie się we wtorek 20 maja w Willi Hueta w Kielcach. Dotychczas w gronie laureatów znaleźli się: Halina Bętkowska, Alina Pawlik, Magdalena Bucka, Rafał Świeczko, Agnieszka Gajos, Ryszard Bielak oraz Aneta Węgrzyn.

Sonda

Brak ankiety.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press sp. z o.o. 2001-2015