Maturzyści 2014 - klasy z całego regionu w dodatku "Echa Dnia"

Dodano: 19 marca 2014, 20:00 Autor:

W ubiegłym roku w konkursie na Najsympatyczniejszą Klasę Maturalną w Radomskiem zwyciężyła klasa III B z Liceum Ogólnokształcącego imienia Armii Krajowej w Białobrzegach.

W ubiegłym roku w konkursie na Najsympatyczniejszą Klasę Maturalną w Radomskiem zwyciężyła klasa III B z Liceum Ogólnokształcącego imienia Armii Krajowej w Białobrzegach. (fot. Łukasz Wójcik)

W czwartek, 20 marca wraz z "Echem Dnia" ukaże się specjalny dodatek ze zdjęciami klas maturalnych ze szkół w Radomiu i każdym z powiatów. Zacznie się też konkurs na Najsympatyczniejszą Klasę Maturalną 2014. Do zdobycia atrakcyjne nagrody!

Już od 12 lat oddajemy w Wasze ręce specjalny dodatek ze zdjęciami klas maturalnych. Mamy nadzieję, że będzie to dla Was pamiątka z nauki w szkole średniej.

Akcja Maturzyści 2014 to również okazja do zdobycia rozmaitych nagród w towarzyszącym jej konkursie. W plebiscycie biorą udział klasy, których zdjęcie znalazło się w dodatku "Maturzyści 2014". Każda z fotografii została opatrzona indywidualnym numerem. Wystarczy obejrzeć zdjęcia, wytypować najsympatyczniejszą klasę i zagłosować.

Jak głosować? Wyślij SMS pod numer 71466, wpisując w treści: matura.rm.numer klasy. Przykład: matura.rm.777. Koszt 1 SMS to 1,23 zł z VAT. Głosowanie zacznie się w czwartek, 20 marca o godzinie 4 rano, a zakończy się w środę, 30 kwietnia o północy. Aktualną klasyfikację będziemy prezentować online na portalu www.echodnia.eu oraz w wydaniach papierowych „Echa Dnia”.

W tym roku można wygrać:

I miejsce w regionie - cztery wejścia dla całej klasy do Fitness Platinium Radom wraz z zaproszeniem na godzinę gry w kręgle, ufundowane przez Fitness Platinium przy ulicy Biznesowej 8 w Radomiu, gra plenerowa Paintball, ufundowana przez firmę Altman Consulting oraz wejściówki dla całej klasy na wybrany film ufundowane przez Centrum Filmowe Helios.

II miejsce w regionie - gra plenerowa Paintball, ufundowana przez firmę Altman Consulting oraz zaproszenia dla całej klasy na spektakl do Teatru Powszechnego im. Jana Kochanowskiego w Radomiu.

III miejsce w regionie - gra plenerowa Paintball, nagroda ufundowana przez firmę Altman Consulting.

Nagrody w Radomiu i powiatach - zdobywcy 1 miejsca w każdym z powiatów oraz 5 pierwszych klas z Radomia będą mogli bawić się wraz z osobami towarzyszącymi podczas wyjątkowego Matura Party w klubie Archiwum przy al. Grzecznarowskiego 2 w Radomiu.

Wszystkie atrakcje, które zapewnili Wam partnerzy akcji, będziecie mogli wykorzystać w dogodnym dla siebie terminie.

Dodatek "Maturzyści 2014" wraz z "Echem Dnia" w czwartek, 20 marca - do kupienia w punktach sprzedaży prasy lub przez E-WYDANIE .

Czytaj więcej o:
  • radom maturzyści 2014
  • radom szkoła
  • radom wiadomości
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie
zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych"
i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Najpopularniejsze

Czy Polska na polityce w sprawie Ukrainy...

wyniki głosowania
Liczba głosów: 214.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Zadzwoń 0-801-357-266

Napisz maila:

Napisz na Gadu-Gadu: 42106419

Napisz na Skype: interwencje

Serwisy społecznościowe

echodnia.eu jest częścią grupy Polska Press
Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie zastrzega, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.echodnia.eu jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Polska Press i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.