Serwis jest częścią portalu echodnia.eu

Twoje miasto

Jedzenie i zabawa » J&Z - Artykuły

dodano: 31 marca 2014, 12:00

tagi:radom jedzenie i zabawaradom wiadomości

[WIDEO] "Ugotowani" TVN w Radomiu - jako jedyni byliśmy na planie odcinka

Monika Daszkowska

Czwórkę radomian: dwie panie i dwóch panów już w maju, zobaczymy w popularnym programie kulinarno - rozrywkowym "Ugotowani” w telewizji TVN. Jako jedyni byliśmy na planie podczas nagrania odcinka w Radomiu.

Oto czwórka "Ugotowanych” z Radomia, od lewej: Ania, Rafał, Sylwia i Krzysiek. Gospodynią niedzielnej kolacji była Sylwia, która dbała o swoich gości bez zarzutu.

Oto czwórka "Ugotowanych” z Radomia, od lewej: Ania, Rafał, Sylwia i Krzysiek. Gospodynią niedzielnej kolacji była Sylwia, która dbała o swoich gości bez zarzutu.

(Tadeusz Klocek)

Mają różne zawody i inne pasje. Jedni przyznają, że potrafią gotować, lubią, a nawet kochają, inni, że nie mają o tym zielonego pojęcia. Co ich łączy? Wszyscy chcieli przeżyć przygodę.

PROSTE ZASADY

W ostatnią niedzielę marca Ania, Sylwia, Rafał i Krzysiek spotkali się na planie programu "Ugotowani”, aby powalczyć o pięć tysięcy złotych i świetnie się bawić. Zasady programu są proste. Każdy uczestnik zaprasza kolejno pozostałą trójkę pod swój dach. Gotuje dla nich przystawkę, danie główne, deser i przygotowuje atrakcję wieczoru. Goście jedzą, komentują, a na koniec oceniają. 5 tysięcy złotych trafia do osoby, która zdobędzie najwięcej punktów.

GOTUJĄ BEZ STRESU

Gościliśmy na planie w domu Sylwii w Radomiu. Był to już kolejny dzień nagrań. Uczestnicy zdążyli się ze sobą zaprzyjaźnić. W swoim towarzystwie czują się świetnie. Przyznają, że nie znali się wcześniej, choć kiedyś mogli wpaść na siebie, bo Radom przecież nie jest dużym miastem.

Uczestnicy przyznają, że kamery ich nie peszą. Może trochę denerwowali się na castingu, ale teraz bawią się świetnie.

- Właściwie to już nie widzimy kamer – żartowali uczestnicy programu. – Nie jesteśmy speszeni ich widokiem. Rozmawiamy swobodnie.

CO LUBIĄ GOTOWAĆ?

Co gotowali radomianie, jak serwowali i ile punktów otrzymywali za swoje dania, tego na razie nie możemy zdradzić. Dowiedzieliśmy się za to, jaką kuchnię lubią i co chętnie gotują dla swoich rodzin i znajomych.
- Moje ulubione dania pochodzą z kuchni polskiej i greckiej - przyznaje Krzysiek. – Uwielbiam nasze bitki, a z kuchni Greków: fetę, świeże pachnące pomidory, oliwki.

Rafał śmieje się, że w jego domu jest ścisły podział. On gotuje, narzeczona sprząta. Cała rodzina walczy zawsze o jego żeberka w sosie barbecue. On sam chętnie czerpie z doświadczeń profesjonalistów.

Ania przyznaje, że najlepiej gotuje jej... mama. Sama nie ma czasu na co dzień siedzieć w kuchni, ale lubi się delektować jedzeniem. W potrawach ceni także to, jak są podane. - Jestem wzrokowcem – dodaje.
Sylwia to prawdziwa pani domu. Uwielbia gotować. W jej potrawach często gości indyk i wołowina. W kuchni improwizuje, ale ma dobrą intuicję. Rodzina przepada za jej daniami.

EMISJA JUŻ W MAJU

Co przygotowali radomianie na swoje wyjątkowe kolacje dla nieznajomych? Tego dowiemy się już w maju, podczas emisji w programu w stacji TVN.

Polecane

katalog najlepszych lokali

Zobacz na głównej

Wszelkie prawa zastrzeżone. Polska Press sp. z o.o. 2001-2015