Szydłowianka Szydłowiec czeka na Mazowsze Grójec

/W.Ł./
Piłkarzy Szydłowianki, z lewej Daniela Grymułę (z piłką) i Sebastiana Jakubczyka (pierwszy od prawej) czeka trudny derbowy mecz z Mazowszem Grójec na własnym boisku. Adrian Nitzki
W sobotę o godzinie 16 w piątej kolejce rundy wiosennej piłkarze czwartoligowej Szydłowianki Szydłowiec zagrają na własnym boisku z Mazowszem Grójec.

Na inaugurację rundy rewanżowej Szydłowianka pojechała do lidera tabeli Pogoni II Siedlce i niestety wysoko przegrała aż 0:6. W drugiej kolejce podopieczni trenera Andrzeja Koniarczyka też zeszli z boiska pokonani. Przegrali na własnym boisku 1:2 z przeciętną Spartą Jazgarzew. W trzeciej także przegrali 2:3 z Mszczonowianką w Mszczonowie. W czwartej, w Szydłowcu bezbramkowo zremisowała ze Zniczem II Pruszków.
BEZ TRZECH
Szydłowianka w rundzie wiosennej jeszcze nie wygrała meczu. Teraz przed podopiecznymi trenera Andrzeja Koniarczyka spotkanie derbowe z Mazowszem Grójec.
Wykluczony w meczu z Mazowszem jest występ Kamila Czarneckiego i Georgha Teboha z powodu kontuzji. Wcześniej na boisko powinien wrócić Czarnecki. Może za dwa, trzy tygodnie. Teboh miał zerwane więzadła poboczne w kolanie i jego przerwa w grze może potrwać jeszcze do końca maja. Za żółte kartki wypada ze składu, obrońca Norbert Drożdżał.
Z NOWYM TRENEREM
Grójecka drużyna do Szydłowca przyjeżdża z nowym trenerem, Andrzejem Prawdą, który na tym stanowisku zastąpił Bolesława Strzemińskiego. Nowy szkoleniowiec rozegrał już dwa mecze, jeden wygrał i jeden przegrał. W ostatniej kolejce grójczanie pauzowali. Mazowsze zagra w pełnym składzie. Po kontuzji trenuje już Rafał Sobczak i należy się spodziewać występu tego zawodnika od pierwszych minut.