Miał być spacerek, tymczasem kibice Piasta Stopnica przeżyli horror!

(ALI)
Sławomir Skiba strzelił hat-tricka i zapewnił Piastowi pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej "okręgówki”. Adam Ligiecki
Dopiero w końcówce niedzielnego meczu z outsiderem ligi okręgowej Sokołem Rykoszyn (4:3) nasz zespół zapewnił sobie pierwsze zwycięstwo w rundzie wiosennej. Bohaterem dnia był napastnik Sławomir Skiba. Wszedł po przerwie, strzelił klasycznego hat-tricka, a ostatni gol, w 90 minucie, dał Piastowi trzy punkty.

To był prawdziwy "Skiba-show"! Pierwsza bramka - kapitalnym uderzeniem prawą nogą z 25 metrów, pod poprzeczkę. Druga - z bliska oraz ta decydująca o wygranej, w ostatniej akcji - tym razem lewą nogą, z 11 metrów, także pod poprzeczkę. Mecz życia? - Jak na czterdziestolatka, pewnie tak (śmiech). Ale kiedyś strzelało się nawet po sześć, siedem goli w meczu - kwituje Sławomir Skiba, najbardziej doświadczony gracz Piasta. Wcześniej, jako piłkarz i trener występował w barwach Tempa Pacanów, a wczoraj skończył "okrągłą czterdziestkę". Żartuje, że w horrorze z Sokołem sprawił sobie prezent urodzinowy!
Tu piłkarze Piasta wydarli zwycięstwo w samej końcówce, a w czwartej kolejce wiosny - w niedzielę, o godzinie 16 - będą podejmować Samsona Samsonów. Ten zespół także broni się przed spadkiem, więc zapowiada się "mecz o sześć punktów". - Chcemy wygrać, żeby jak najwcześniej zapewnić sobie utrzymanie - zapowiada Sławomir Skiba. Wynik meczu Piasta Stopnica z Samsonem Samsonów zaraz po jego zakończeniu na WWW.ECHODNIA.EU.