[WIDEO, ZDJĘCIA] Broń Radom wygrywa 3:1 z Targówkiem Warszawa. Zobacz gole naszej drużyny

/SzS/
Fragment meczu Targówek-Broń
Fragment meczu Targówek-Broń S. Szymczak
W meczu trzeciej ligi piłkarskiej, Broń Radom wygrała na warszawskim Targówku 3:1
Targówek - Broń

GKP Targówek - Broń Radom 1:3

GKP Targówek - Broń Radom 1:3 (1:1), Kolasiński 1 - Gorczyca 12, Nowosielski 88, Marczak 90

Broń: Majos - Rdzanek Skórnicki, Gorczyca, Budziński, Leśniewski, Sałek, Ankurowski (75 Oshikoya), Wicik (63 Bojek), Marczak (90Modzelewski), Nowosielski.

Piłkarze Broni Radom fatalnie rozpoczęli ten mecz. Już w 40 sekundzie po akcji lewą stron, przysnęła nasza defensywa i Kolasiński znalazł się sam na sam z bramkarzem Broni i nie miał problemów z trafieniem do siatki.

W 12 minucie po rozegraniu rzutu rożnego, Wojciech Gorczyca sprytnie głową zdobył bramkę.

Momentami z obu stron był to dobry pojedynek. Po przerwie Broń miała słupek, a Targówek poprzeczkę. W 88 minucie po dośrodkowaniu, Piotr Nowosielski zdobył bramkę.
Gospodarze rzucili się całą drużyną do odrabiania strat. Po szybkim kontrataku Broń dobiła przeciwnika.