KSZO Junior Ostrowiec przegrał z Sandecją

Redakcja
KSZO Junior Ostrowiec przegrał z Sandecją w Centralnej Lidze Juniorów

Sandecja Nowy Sącz - MKS KSZO Junior Ostrowiec 2:1 (2:1), Szymon Kuźma 8 z karnego, Dawid Janczarzyk 11 - Kamil Bełczowski 41.

MKS KSZO: Dwojak - Sołtykiewicz, Cebula, J. Jedlikowski (54. Chaba), Larkowski - P. Jedlikowski, Mężyk, Czajkowski, Gajewski (69. Gordon) - Bełczowski (58. D. Świątek), Bąk (69. Matyjasek)

Spotkanie rozpoczęło się bardzo źle dla gości. Już w 8 minucie błąd popełnił arbiter dyktując rzut karny. Po meczu arbiter przepraszał co prawda trenera Waldemara Domagałę za tę pomyłkę, jednak niewiele to zmieniło jeśli chodzi o wynik. Tym bardziej, że już 3 minuty później gospodarze wykorzystali sytuację i z najbliższej odległości podwyższyli na 2:0. Nadzieję na korzystny wynik przywrócił w 41 minucie Kamil Bełczowski, który otrzymał dobre podanie od Piotra Jedlikowskiego i sam na sam z bramkarzem gości nie zmarnował okazji. Niestety, choć w drugiej połowie inicjatywa należała do ostrowczan, to w dobrych okazjach Mężyk główkował obok słupka, a Bartosz Bąk z 10 metrów uderzył zbyt lekko, przez co punkty pozostały w Nowym Sączu.