Stal Kunów gra w sobotę w Ćmińsku

/mir/
Kamil Markiewicz
W przedświateczną sobotę piłkarze Stali Kunow zagrają w Ćmińsku z Grodem. Podopieczni trenera Jarosława Jałochy są podbudowani efektownym z zwycięstwem w ubiegłą niedziele nad Spartą i w spotkaniu z Grodem liczą na komplet punktów.

W niedziele Stal skutecznie zrewanżowała się Sparcie Dwikozy za dotkliwą porażką w rundzie jesiennej, w dobrym stylu zwyciężając 3:0. Mecz nie był jednak jednostronnym widowiskiem i, szczególnie w pierwszej połowie, sytuacje bramkowe miały obydwie drużyny. Dopiero po przerwie uwidoczniła się przewaga Stali, która strzeliła w tym okresie trzy gole.

Sobotni rywal Stali, Gród, to zespół broniący się przed spadkiem, ale potrafiący być groźny dla każdej drużyny. W niedziele sprawił ogromną niespodzianie remisując na boisku jednego z kandydatów do awansu, GKS Rudki. W rundzie jesiennej w Kunowie też był remis 1:1, choć Stal miała wtedy przygniatająca przewagę. - Zagramy w pełnym składzie i liczę na komplet punktów - mówi trener Jarosław Jałocha. -Nie lekceważymy rywala, bo w Rudkach pokazał że potrafi być groźny, ale wygrywaliśmy z mocniejszymi drużynami, więc w takim meczu trzeba zdobywać trzy punkty. Początek meczu o godzinie 14. Wynik spotkania zaraz po zakończeniu meczu na WWW.ECHODNIA.EU.