Klasa A, grupa 2: Lider strzelał po przerwie. Piękny gol w Zaklikowie

/DASZ/
Piłkarze Siarki II Tarnobrzeg (z piłką Sebastian Mandzelowski) pokonali Termopol Żabno 2:0. Grzegorz Lipiec
Imponują formą piłkarze Transdźwigu Stale, którzy kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa i mają szanse powalczyć o drugie miejsce w tabeli. Pozyskani z Mokrzyszów Jakub Uznański i Mariusz Paruch strzelają dla Stalów gole w każdym spotkaniu.

Emocjonujący mecz obejrzeli kibice w Kłyżowie gdzie na kwadrans przed zakończeniem spotkania gospodarze przegrywali 1:3 ze Strażakiem Przyszów, ale zdołali jeszcze zwyciężyć. Piłkarz Siarki Tarnobrzeg Łukasz Bukała obchodził w "lany poniedziałek" 20 urodziny i sprawił sobie prezent zdobywając gola w meczu z Termopolem Żabno.

Sokół Sokolniki - Jeziorak Chwałowice 5:1 (1:1).
Jabłoński 31, 80, 89, Szeser 60, Kodyra 70 - Kurkiewicz 32.
Gospodarze szybko objęli prowadzenie, ale po minucie był już remis i takim niespodziewanym wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.
- Po przerwie już dominowaliśmy. Nasz zespół gra piłką, a rywale czyhają na przypadkowe akcje i tak było w kolejnym naszym spotkaniu. Jeszcze raz się okazało, że dobre przygotowanie kondycyjne jest kluczem do zwycięstw w tej lidze.

Sanna Zaklików - LZS Jadachy 3:1 (1:0).
Odrzywolski 18, 85, Skoczyński 57 - S. Rębisz 72.
Ozdobą meczu był gol zdobyty przez Pawła Skoczyńskiego, który wykonując rzut wolny z 20 metrów trafił piłka w "okienko".
- Wiatr był tak silny, że nie szło pograć piłką. Na boisku rządził przypadek, ale my wcale przypadkowo nie wygraliśmy - mówił po meczu kierownik drużyny Sanny Tadeusz Mikliński.
Korona Majdan Królewski - Iskra Sobów Tarnobrzeg 1:0 (1:0).
Rębisz 33.

San Kłyżów - Strażak Przyszów 4:3 (1:1).
Chmiel 31, 90, Suleiman 75, Mroczek 85 - Zelik 22, 61, Błażejczak 53.

Siarka II Tarnobrzeg - Termopol Żabno 2:0 (2:0).
Dziuba 3, Bukała 20.

Łęg Stany - Transdźwig Stale 1:4 (0:3).
Michalski 60 - Uznański 5, 30, 65, Paruch 6.

Strzelec Dąbrowica - Czarni Lipa 3:0 (1:0).
Czeremszyński 32, Rolek 64, Ł. Rożnowski 69.

LZS Turbia - Stal II Stalowa Wola 1:1 (0:1).

16. Termopol 19 5 7-54

W następnej kolejce, 26-27 kwietnia: Iskra - Strzelec, Czarni - Łęg, Transdźwig - Sanna, Jadachy - Sokół, Jeziorak - Siarka II, Termopol - San, Strażak - Turbia, Stal II - Korona.