Drużyna piłkarek z Gielniowa wygrała turniej

/Sok/
Drużyna piłkarek z Gielniowa, która wygrała eliminacje rejonowe, pojedzie na wojewódzki finał turnieju "Piłkarska kadra czeka”. Archiwum
I miejsce w rejonowych rozgrywkach turnieju "Piłkarska kadra czeka" zajął zespół UKS Wiktoria Gielniów, który będzie reprezentował region w finale wojewódzkim.

W ostatni czwartek na Orliku w Gielniowie odbyły się eliminacje turnieju "Piłkarska Kadra Czeka". Były to eliminacje rejonowe.

Organizatorem zawodów był LZS Platan Borkowice, a udział w zawodach wzięły LUKS Sportowa Czwórka Radom, Skamander Nieznamierowice oraz gospodarz zawodów, UKS Wiktoria Gielniów, która wystawiła dwa zespoły.

Zawody zostały rozegrane systemem "każdy z każdym". Ostatecznie turniej wygrała drużyna gospodarzy.
Wyniki: UKS Wiktoria - Nieznamierowice 4-1 (Lena Bogdańska 2, Katarzyna Szcześniak 2), UKS Wiktoria - LUKS 4 Radom 2-1 (Lena Bogańska 1, Kinga Gromska 1), UKS Wiktoria - UKS Wiktoria II 2 - 0 (Alicja Czechowska 2).