Charytatywny mecz w Bielinach dla Temidy. Dziennikarzy wsparł Jurasik

/SAW/
W Bielinach odbył się 16 już mecz piłkarski Świętokrzyska Temida - Kieleckie Media. Lepsi okazali się reprezentanci wymiaru sprawiedliwości, którzy wygrali 4:0 (1:0).

Dziennikarze trzymali się do przerwy i mieli nawet kilka wyśmienitych okazji na zdobycie bramki przy stanie 0:0, ale strzały grającego na szpicy znakomitego piłkarza ręcznego Mariusza Jurasika (były zawodnik reprezentacji Polski i i m.in. Vive Targów Kielce, obecnie Górnika Zabrze), który nas wsparł w tym pojedynku, z dużym wyczuciem i szczęściem bronił bramkarz rywali.

Po przerwie trochę opadliśmy z sił i wykorzystał to najszybszy w drużynie Temidy Karol Jakóbczyk, który strzelił trzy pierwsze gole. Nie wynik był tu jednak najważniejszy. Mecz miał charakter charytatywny, a dochód z niego przeznaczony zostanie na pomoc chorym dzieciom z gminy Bieliny.

- Cieszę się, że już po raz kolejny mogliśmy spotkać się w Bielinach. Ważny był ten mecz, ale ważne również to, co obok sportowej rywalizacji, czyli wsparcie chorych dzieci w naszej gminie - przyznał Sławomir Kopacz, wójt gminy Bieliny.