Artur Zaganiacz dziesiąty w biegu na 103 kilometry

/dor/
Artur Zaganiacz w dobrym stylu ukończył wyczerpujący bieg na 103 kilometry z Wolbromia do Częstochowy. Archiwum prywatne
Morderczy dystans lekkoatleta z Włoszczowy pokonał w 18 godzin i 28 minut

Artur Zaganiacz, biegacz z Włoszczowy, wziął udział w biegu ultra na dystansie 103 kilometrów. Trasa prowadziła trudnymi szlakami Jury Krakowsko-Częstochowskiej z Wolbromia do Częstochowy.

Morderczy dystans ultramaratonu Artur Zaganiacz pokonał w 18 godzin i 28 minut, zajmując 10 miejsce w mocnej stawce rywali.

To był kolejny udany start Artura Zaganiacza z Włoszczowy. Wcześniej z dobrej strony pokazał się w Półmaratonie Marzanny w Krakowie - uzyskał czas 1:31:21, w Biegu Lisów na 10 kilometrów w Jędrzejowie - 40:17, w Cracovia Maraton - 3:24:30 oraz w Półmaratonie Świętokrzyskim imienia redaktora Mieczysława Kalety w Cieślach - uzyskał wynik 1:39:17.