Jacek Rożek już strzela dla Wisły Sandomierz

Dorota KUŁAGA [email protected]
Jacek Rożek, nowy zawodnik Wisły Sandomierz, zdobył jedną z bramek dla tej drużyny w sparingu z Pogonią Staszów. Agnieszka Kuraś
Trener Tadeusz Krawiec w sparingu z Pogonią Staszów testował czterech piłkarzy, jednego z Agrykoli Warszawa, trzech z akademii ze Stalowej Woli.

Piłkarze Wisły Sandomierz przygotowują się do kolejnego sezonu w trzeciej lidze. W sparingu z Pogonią Staszów trener Tadeusz Krawiec testował czterech zawodników. Zagrał też Mariusz Kukiełka, który jednak zostanie w sandomierskim zespole.

W meczu kontrolnym z Pogonią Staszów, który zakończył się remisem 2:2, bramki dla Wisły zdobyli Jacek Rożek i Adrian Gębalski.

TESTOWANI DOBRZE WYPADLI

- Wynik nie taki, jakbym sobie życzył, ale w drugiej połowie pokazaliśmy lepszy futbol. Do przerwy wystąpiło trzech testowanych zawodników, było widać brak zgrania. W drugiej połowie na środku obrony zagrał Mariusz Kukiełka. Spisał się bardzo dobrze, zagrał jak profesor - mówił Tadeusz Krawiec, trener Wisły.

Przyglądał się grze czterech testowanych zawodników. Jednym z nich był pochodzący z Klimontowa Dawid Sośniak, który występuje w Agrykoli Warszawa. Wcześniej trenował w juniorach Wisły.

- Było też trzech zawodników z akademii piłkarskiej ze Stalowej Woli - Pękala, Wawrzyszczuk i Mikulec. Trzej ostatni wywarli na mnie pozytywne wrażenie. Jeśli chodzi o przydatność do drużyny, najbardziej jestem zainteresowany Wawrzyszczukiem i Mikulcem - dodał trener Krawiec.

DOJDZIE JESZCZE KAMIL HUL

W sparingu tym zagrał były reprezentant Polski, który zostanie w Wiśle na kolejny sezon. Po przerwie wystąpił na środku obrony i pokazał się z dobrej strony. Korzystnie wypadł też Jacek Rożek, który strzelił pierwszego gola. Jest nowym zawodnikiem sandomierskiego zespołu, przyszedł z OKS Mokrzyszów. Dojdzie jeszcze Kamil Hul z Hutnika Nowa Huta. W meczu tym nie wystąpił, ponieważ przebywał jeszcze na urlopie. W tym tygodniu ma dołączyć do drużyny prowadzonej przez Tadeusza Krawca.