Dwa medale Sylwestra Dudka. Sukces trenera na Mistrzostwach Polski Weteranów

/dor/
Siedem medali zdobyli świętokrzyscy lekkoatleci na XXIV Mistrzostwach Polski Weteranów, które rozegrane zostały w Radomiu.

Na ten dorobek zapracował między innymi Sylwester Dudek, trener lekkoatletów Ludowego Klubu Biegacza Rudnik. Rywalizował w kategorii 50-54 lata, zajął drugie miejsce w biegu na 10 kilometrów z wynikiem 40.25,68 i trzecie na 800 metrów z czasem 2.31,69. Potwierdził, że w swojej kategorii wiekowej należy do krajowej czołówki.

To kolejne medale wywalczone w ostatnich dniach przez reprezentantów LKB Rudnik. Przypomnijmy, że kilkanaście dni temu złote medale na 20. Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży we Wrocławiu zdobyli Mateusz Borkowski w biegu na 1500 metrów i Agnieszka Filipowska na 3000 metrów.