Pilica Białobrzegi pokonała Granat Skarżysko Kamienna

/W.Ł/
Trener Arkadiousz Modrzejewski miał powody do zadowolenia
Trener Arkadiousz Modrzejewski miał powody do zadowolenia S. Szymczak
Piłkarze Pilicy Białobrzegi wygrali na wyjeździe z Granatem Skarżysko Kamienna 3:0.

Granat Skarżysko-Kamienna - Pilica Białobrzegi 0:3 (0:1), Obłuski 40, Przemysław Jakóbiak 68, Moryc 71 z karnego.

Pilica: Bolek (46 Młodziński) - Moryc, Janowski, Ziemnicki - Matulka (46 Jaszczak, 75 Matulka), Oziewicz (46 Przemysław Jakóbiak), Paweł Jakóbiak (46 Gołębiewski), Wojtkielewicz (76 Paweł Jakóbiak), Hernik (46 Krupnik), Tomas (46 Rawski), Ob-łuski (46 Rudnicki, 71 Bogacz).

TRÓJKĄ W OBRONIE
W pierwszej połowie dużą przewagę posiadali podopieczni trenera Arkadiusza Modrzejewskiego, piłkarze Pilicy. Nowo po-zyskany gracz Kamil Tomas miał dwie dogodne okazje do strzelenia gola. Minimalnie chybił, ale widać, że zawodnik ten grał w drugiej lidze. Gola po zagraniu Kamila Hernika strzelił Zbigniew Obłuski.
W drugiej połowie białobtrzeski szkoleniowiec dokonał kil-ku zmian i gra trochę siadła nie tylko z powodu dużego upału. Przewagę nadal posiadała Pilica. Drugiego gola gola po zagraniu Konarda Rudnickiego zdobył strzałem głową Przemysław Jakóbiak. Za kilka chwil z faul na Konradzie Rudnickim sędzia podyktował rzut karny. Jedenastkę na gola zamienił Jacek Mo-ryc.
W Pilicy z powodu drobnych urazów zabrakło dwóch gra-czy Łukasza Jasikowskiego i Rafała Białeckiego. W sobotę w ostatnim meczu sparingowym przed inauguracją ligi, Pilica na własnym boisku zagra z UMKS Piaseczno.