Klimontowianka odrobiła straty i wygrała

/KAR/
Kamil Markiewicz
W niedzielnym spotkaniu czwartej ligi Klimontowianka Klimontów wygrała na wyjeździe z Lubrzanką Kajetanów 3:2. Nasz zespół do przerwy przegrywał 0:1. W 50 minucie do wyrównania doprowadził Maciej Kiliański.

W 78 minucie ponownie na prowadzenie wyszli gospodarze. Końcówka należała do naszego zespołu. W 80 minucie bramkę dla Klimontowianki zdobył Mateusz Miłek, a w 87 minucie Karol Wójciak. - Punkty, które straciliśmy w meczu ze Spartą, odrobiliśmy w spotkaniu z Lubrzanką. Pierwsza połowa była w naszym wykonaniu niemrawa. Po przerwie zagraliśmy znacznie lepiej. Strzeliliśmy trzy gole, ale mogliśmy zdobyć znacznie więcej bramek. Chciałbym podkreślić bardzo dobrą postawę w tym meczu Karola Wójciaka, który potwierdził swoją bardzo dobrą dyspozycję strzelając gola - mówił Grzegorz Klepacz, trener Klimontowianki.

W niedzielę 24 sierpnia, o godzinie 17, Klimontowianka w meczu trzeciej kolejki podejmować będzie Unię Sędziszów. - W tej lidze nie ma łatwych przeciwników. Sądzę, że spotkanie z Unią będzie ciekawym widowiskiem. Będziemy w nich chcieli wygrać, tym bardziej, że gramy u siebie - zapowiadał szkoleniowiec Klimontowianki, który będzie miał do dyspozycji wszystkich graczy. Wynik niedzielnego meczu Klimontowianki z Unią, po jego zakończeniu na portalu WWW.ECHODNIA.EU/PILKA.