Podkarpacka 1 liga juniorów i juniorów młodszych: Zwycięstwa piłkarzy Stali Stalowa Wola

/DASZ/, /ARKA/
Druga kolejka nowego sezonu podkarpackiej pierwszej ligi juniorów i juniorów młodszych rozpoczęła się od wtorkowych meczów piłkarzy Stali Stalowa Wola na swoim boisku z Unią Nowa Sarzyna. Zespoły "Stalówki" odniosły zwycięstwa.

1 LIGA JUNIORÓW

Stal Stalowa Wola - Unia Nowa Sarzyna 2:1 (1:0), samobójcza 38, Dybka 82 z karnego - Szarek 67 z karnego.
Stal: Drabik - K. Bąk, Warzocha, Ujda, B. Bąk, Szewczyk, Żerdecki, Szoja (64 Górski), Szypuła (55 Urbanik), Sarzyński (72 Dybka), Stelmach.

Toczony przy padającym deszczu i przenikliwym zimnie mecz był bardzo zacięty. Gospodarze po dwóch żółtych kartkach i w konsekwencji czerwonej Michała Żerdeckiego grali w dziesięciu, a siły wyrównały się dopiero pod koniec spotkania, kiedy to czerwoną kartką ukarany został jeden z graczy Unii. Bohaterem spotkania został Patryk Dybka, który wszedł na boisko w 72 minucie, a 10 minut później zdobył dla naszego zespołu zwycięskiego gola.

1 LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH

Stal Stalowa Wola - Unia Nowa Sarzyna 7:0 (4:0), Szcześniak 10, 20, Suchora 35, Bis 36, Kochowski 55, Kroker 75, Szuba 76.
Stal: Tomecki - Bis, Machaj, Suchora, Kania, Kroker, Piróg, Kuliś (50 Banaczyk), Łyp (41 Kochowski), Szuba, Szcześniak (41 Pałka).

- Zdecydowanie gra była na jedną stronę, przeciwnik nie postawił nam żadnych przeszkód - komentuje Dariusz Michalak, trener Stali. - Dopiero mecze "o sześć punktów" przed nami - dodaje szkoleniowiec.

W środę dokończenie drugiej kolejki spotkań. Na Zwierzyńcu juniorzy i juniorzy młodsi Siarki Tarnobrzeg zagrają z Resovią Rzeszów, początek meczów o godzinie 11 i 13. Z kolei juniorzy Stali Nowa Dęba o godzinie 15 rozpoczną wyjazdowe spotkanie z Wisłoką Dębica.