MKS Trzebinia/Siersza - Czarni Połaniec 1:2. Trener był zadowolony

Redakcja
Z bardzo dobrej strony pokazał się w tym meczu beniaminek z Połańca. Pewnie radził sobie w defensywie, a w ofensywie niezawodny był duet Mazurkiewicz-Kamińsk

Tomasz Kiciński, trener Czarnych:

- Od początku graliśmy dobrze, szczególnie w defensywie. Byliśmy lepsi, odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo. Jestem bardzo zadowolony z postawy drużyny.

MKS Trzebinia/Siersza - Czarni Połaniec 1:2 (0:2)

Bramki: 0:1 Piotr Mazurkiewicz 12, 0:2 Piotr Kamiński 43, 1:2 Marcin Kalinowski 77.

MKS: Pająk - Sieczko, Małodobry, Kalinowski, P. Szczepanik (46. T. Szczepanik) - Juraszek (46. Kukla), Lickiewicz, Ołownia (54. Witoń), Giermek - Kowalik (87. Piskorz), Domurat.

Czarni: Brzostowicz 7 - Korona 7, Pydych 7, Witek 7, Dyl 7 - Cecot 7 (85. Meszek nie klas.), Łękawski 6 (67. Krępa 2), Obierak 7, Mazurkiewicz 7 (88. Materkowski nie klas.) - Kamiński 7, Wolan 7.

Kartka: żółta: Krępa (Czarni). Sędziował: Jacek Kubicki z Kielc. Widzów: 100.
i.

Przy pierwszej bramce Piotr Kamiński w tempo podał do Piotra Mazurkiewicza. Ten minął bramkarza i pewnie skierował piłke do bramki. W 24 minucie po strzale Mazurkiewicza futbolówka poszybowała tuż nad poprzeczką, a w 33 minucie ładnie uderzył Tomasz Wolan, ale trafił w słupek.

W 40 minucie po faulu na Mazurkiewiczu Czarni wykonywali rzut karny. Nie wykorzystał go Kamiński - jego strzał obronił Pająk. Trzy minuty później Kamiński podwyższył na 2:0, a dogrywającym był Piotr Obierak.

Po przerwie gospodarze ruszyli do zdecydowanych ataków, chcąc odwrócić losy spotkania. Zdobyli jedna bramkę, po rykoszecie. Na więcej nie było ich stać, bo Czarni dobrze radzili sobie w grze obronnej.