Alit Ożarów najlepszy w Bidzinach

Redakcja
Kaml Markiewicz
W sobotę w Bidzinach odbył się turniej piłkarski pod nazwą "Witaj szkoło" o puchar Członka Zarządu Województwa Świętokrzyskiego Kazimierza Kotowskiego.

Zawody rozgrywane były w dwóch kategoriach wiekowych, w pierwszej rywalizowali chłopcy z roczników 2001 i młodsi, a w drugiej z roczników 2004 i młodsi. Wśród starszych zwyciężył Alit Ożarów, drugie miejsce zajął Strażak Bidziny, a trzecie Alit II Ożarów. Natomiast w młodszej kategorii wygrał Alit Ożarów przed Strażakiem Bidziny i Galaktikos Ostrowiec Świętokrzyski.

Organizatorami rozgrywek byli: gminny klub sportowy Strażak Bidziny, Starostwo Powiatowe Opatów oraz Zespół Szkół Publicznych w Bidzinach.