Siatkówka plażowa. W Zagnańsku wygrali goście z Mazowsza

/KAR/
W niedzielę odbyły się otwarte mistrzostwa gminy Zagnańsk w siatkówce plażowej mężczyzn. Zawody rozegrane zostały na boisku w Kaniowie.

W rozgrywkach zwyciężyła para Paweł Bodo, Maciej Parszewski z gminy Jarząb (województwo mazowieckie), w finale pokonując duet Macieja Szymczyka i Przemysława Majewskiego z Szydłowca (województwo mazowieckie). Trzecie miejsce zajęła drużyna z Zagnańska Dominik Sochacz i Bartłomiej Grabowski.

Wyniki: grupa A: Bodo/Parszewski - Sochacz/Grabowski 21:16, Bodo/Parszewski - Szwed/Kulczykowski 21:14, Szwed/Kulczykowski - Sochacz/Grabowski 16:21; grupa B: Szymczyk/Majewski - Adamiec/Górecki 21:11, Szymczyk/Majewski - Ziółkowski/Nowak 21:17, Ziółkowski/Nowak - Adamiec/Górecki 21:16. Półfinały: Szymczyk/Majewski - Sochacz/Grabowski 2:0 (17:15, 15:11), Bodo/Parszewski - Ziółkowski/Nowak 2:0 (15-8, 15-9). Mecz o piąte miejsce: Szwed/Kulczykowski - Adamiec/Górecki 2:0 (15:11, 16:14). Mecz o trzecie miejsce: Sochacz/Grabowski - Ziółkowski/Nowak 2:1 (15:10, 14:16, 15-10). Finał: Bodo/Parszewski - Szymczyk/Majewski 2:0 (15:11,15:9).

Organizatorem zawodów był Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Zagnańsku. Zdjęcia z turnieju na portalu WWW.ECHODNIA.EU/SPORT.