Piłkarze Stali Stalowa Wola przegrali z Energetykiem ROW Rybnik

/ARKA/
Piłkarze Stali Stalowa Wola (z prawej Adrian Bartkiewicz, obok Michał Czarny) przegrali na wyjeździe z Energetykiem ROW Rybnik. Arkadiusz Kielar
W sobotnim meczu drugoligowi piłkarze Stali Stalowa Wola przegrali na wyjeździe z Energetykiem ROW Rybnik 0:2 (0:1), bramki: Dawid Jarka 23, Grzegorz Fonfara 50.

Stal: Wietecha - Bartkiewicz, Czarny, Bogacz, Kowalski, Kałat (55 Płonka), Argasiński (46 Samołyk), Giel, Mikołajczak (70 Michałek), Pigan (78 Tur), Sekulski.

Pierwszy gol dla spadkowicza z pierwszej ligi padł po uderzeniu z pola karnego Dawida Jarki, a wynik ustalił strzałem z najbliższej odległości Grzegorz Fonfara. W pierwszej połowie Mariusz Muszalik trafił w słupek. Stal nie miała zbyt wielu dobrych okazji do strzelenia bramki, groźniej strzelał Dawid Kałat, ale piłka przeszła obok słupka. W stalowowolskim zespole do gry po przerwie spowodowanej kontuzją wrócił Tomasz Płonka.