KSZO Junior Ostrowiec przegrał z Wisłą Puławy

/mir/
KSZO Junior Ostrowiec przegrał z Wisłą Puławy w meczu 4. kolejki Centralnej Ligi Juniorów.

Wisła Puławy - KSZO Junior Ostrowiec 2:1 (0:1), dla KSZO Junior: Patryk Świrk 34.

KSZO Junior: Niedobit - P. Jedlikowski, Świątek, Mężyk, Rutkowski (46. Kwiatkowski), Wąs (77. Gordon), J. Jedlikowski, Rola (60. Madej), Świrk (66. Chaba), Zimoląg, Bełczowski.

Pech nie opuszcza młodych graczy KSZO Junior, którzy w kolejnym meczu dali sobie odebrać punkty w końcówce spotkania.

Pierwsza połowa meczu w Puławach przebiegała pod dyktando gości. Ostrowieccy piłkarze dość łatwo przedostawali się pod pola karne gospodarzy i stworzyli kilka dogodnych sytuacji. Po ładnym strzale głową Mężyka gospodarzy uratowała poprzeczka, a dobitkę Bełczowskiego dobrze obronił puławski bramkach. Wreszcie w 34 minucie mocno z 25 metrów strzelił Patryk Świrk, a piłka otarła się jeszcze od jednego z obrońców i wpadła do siatki.

Po przerwie goście oddali inicjatywę, ale Wisła nie stworzyła groźniejszych sytuacji. W 84 minucie w niegroźnej z pozoru sytuacji doszło do nieporozumienia w ostrowieckiej defensywnie i było 1:1. Tuż przed końcem meczu drugą żółta i w konsekwencji czerwona kartkę ujrzał Madej, a gospodarze wykorzystali przewagę i w 89 minucie strzałem z narożnika pola karnego zdobyli zwycięską bramkę.