Remis KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski ze Stalą Rzeszów w Centralnej Lidze Juniorów

/SAW/
W meczu piłkarskiej Centralnej Ligi Juniorów KSZo Junior Ostrowiec Świętokrzyski zremisował ze Stalą Rzeszów 0:0.

KSZO Junior Ostrowiec Świętokrzyski - Stal Rzeszów 0:0

KSZO Junior: Kozłowski - Rutkowski (70. Kwiatkowski), Świątek, Mężyk, P. Jedlikowski - Zimoląg (61. Wąs), J. Jedlikowski, Świrk (85.Michalec), Bełczowski - Madej ( 57. Woźniak), Rola.

- Mecz był wyrównany i od początku widać było, że ten zespół, który pierwszy strzeli gola, może zgarnąć trzy punkty. Szkoda, bo w samej końcówce mieliśmy piłkę meczową, ale nie udało się jej wykorzystać - przyznał Waldemar Domagała, trener KSZO Junior.

Pierwsza połowa była nie tylko wyrównana, ale gra toczyła się najczęściej w środku pola. Dopiero w ostatniej fazie meczu zespoły stworzyły sobie bramkowe okazje. W 75 minucie mieli taką goście, ale debiutujący w rozgrywkach w ostrowieckiej drużynie bramkarz Jakub Kozłowski ( pozyskany ze Stali Mielec), stanął na wysokości zadania.

W 89 minucie z kolei meczową piłkę mieli gospodarze. Z dwóch metrów na bramkę Stali uderzał wprowadzony kilka minut wcześniej na boisko Krystian Michalec, lecz bramkarz gości instynktownie obronił.

- W ostatniej minucie spotkania należał nam się rzut karny, gdyż bramkarz Stali wskoczył na plecy jednemu z moich piłkarzy. Sędzia orzekł jednak, że nic nie było - dodał trener Domagała.