Sparta Jeżowe zremisowała z Unią Skowierzyn 2:2

/PISZ/
W dokończonym meczu piłkarskiej stalowowolskiej klasy okręgowej Sparta Jeżowe zremisowała z Unią Skowierzyn 2:2 (1:1).

Gilar 15, Chaber 42 - Gardy 36, samobójcza 72.

Sparta: Słodziński - Cupak, Krawiec, Mścisz, Tabor (46 Walczyk) - Chudzik, Siudak, Gil, Matysa (88 Urbanik) - Chaber, Niemiec (46 Sagan).

Unia: Paź - P. Mączka, Baran (65 Zając), Gardy, Gałużny - Myszka, Kawęcki (58 Miler), Surma, Łakwa - Lasota, Malinowski.

Żółte kartki: Gielar, Tabor, Krawiec (S), Malinowski (U). Widzów: 150.

Przed 10 dniami mecz został przerwany po 30 minutach gry z powodu ulewy. W środę zespoły dokończyły spotkanie, a trwająca 60 minut swego rodzaju dogrywka zakończyła się wygraną Unii co w sumie doprowadziło do podziału punktów. Komplementy od działaczy obu drużyn zebrał arbiter tego spotkania Sylwester Rolek.

1. Słowianin 6 15 11-4
2. Unia NS 6 13 17-6
3. Stal II 6 13 18-8
4. Orzeł 6 11 13-8
5. Sokół 6 10 15-9
6. Stal G. 6 10 6-3
7. San 6 8 11-9
8. Zdziary 6 8 10-15