Omega Kleszczów - Radomiak Radom 1:2

/W.Ł./
Szymon Stanisławski (z lewej) strzelił drugiego i zarazem zwycięskiego gola dla Radomiaka w meczu z Omegą w Kleszczowie. Włodzimierz Łyżwa
W meczu ósmej kolejki piłkarskiej trzeciej ligi, Omega Kleszczów przegrała 1:2 z Radomiakiem Radom.

Omega - Radomiak 1:2 (1:2), Czaplarski 19 z karnego - Barzyński 19, Stanisławski 41.
Omega
Wiśniewski - Łucki, Marciniak, Krymarys, Słomian, Jacak - Zawodziński (77 Górski), Czaplarski (46 Solecki), Marciniak, Rozwandowicz - Berg, Cukiernik.
Radomiak
Kula - Cieciura, Świdzikowski, Dubina, Serodziński - K. Puton, Agu, Radecki, Barzyński (65 Brągiel) - Leandro (90 Wnuk), Stanisławski (78 Śliwiński).

W 19 min. sędzia z Warszawy podyktował rzut karny dla Omegi za zagranie piłki ręką przez Szymona Stanisławskiego. Z jedenastu metrów Michała Kulę pokonał Michał Czaplarski.
W 24 minucie o mało nie było 2:0 dla gospodarzy. Michał Kula wygrał pojedynek jeden na jeden z Dominikiem Cukiernikiem.
W 25 minucie było już 1:1. Rossi Leandro zagrał do Daniela Barzyńskiego, a ten z kilku metrów wpakował futbolówkę do siatki.
W 41 minucie, Daniel Barzyński ograłl kilku graczy Omegi i zagrał do Krystiana Putona, który mocno kropnął piłkę naa bramkę Pawła Wiśniewskiego, któtry wypluł piłkę wprost na głowę Szymona Stanisławskiego, który wpakował futbolówkę do siatki.

Druga połowa zaczęła się do niewykorzystanej sytuacji przez Mataeusza Radeckiego, który po otrzyma niu podaniaa od Rossi Leandro z kilku metrów strzałem głową posłał piłkę tuz obok słupka.
Sporo groźnych akcji w zespole gospodarzy stwarzał wprowadzony w drugiej połowie na boisko, Mariusz Solecki. W 64 min. minimalnie przestrzelił z rzutu wolnego.
Od 84 minuty Omega grała w osłabieniu. Czerwoną kartką został ukarany za faul na Rossi Leandro - Jakub Rozwandowicz.
W 86 min. gospodarze domagali się rzutu karnego za faul Aleksieja Dubiny za Mateuszu Jacaku.