Juniorzy KSZO przegrali z Jagiellonią w meczu Centralnej Ligi Juniorów

/mir/
W Białymstoku ulegli 1:2.

Jagiellonia Białystok - KSZO Junior Ostrowiec 2:1 (2:0), Karol Buzun 37 z karnego, Emil Łupiński 39 - Sebastian Wąs 86.

KSZO Junior: Kozłowski - P. Jedlikowski, Mężyk, Świątek, Rutkowski, Madej (58. Heba), J. Jedlikowski, Rola (82. Piątkowski), Świrk (77. Wąs), Zimoląg (62. Chaba), Bełczowski.

Czwartej w tym sezonie porażki doznał zespół KSZO Junior i nadal pozostaje bez wygranej. Tym razem ekipa trenera Waldemara Domagały przegrała w Białymstoku z Jagiellonią, choć znowu ostrowiecki zespół zagrał nie najgorzej. Gospodarze objęli prowadzenie po strzale z dość kontrowersyjnego rzutu karnego, a dwie minuty później, po błędzie ostrowieckiej defensywy było już 2:0. W drugiej połowie goście przeważali i mieli9 kilka okazji, ale dopiero w 86 minucie udało się strzelić kontaktowego gola. Na wyrównanie nie wystarczyło czasu, choć w ostatniej minucie goście mieli jeszcze dogodną sytuację.